53.-Jak noviny zkazily snídani

Màu nền
Font chữ
Font size
Chiều cao dòng

Pohled Sky

Ploužila jsem se do kuchyně u nás doma. U stolu seděl táta, oblečený v košili s kravatou, pojídál koblihu s nutellou a když jsem přišla, otevřel noviny.

Ke stolu si přisedla máma, která se snažila naladit všechny na pozitivní náladu.

A potom tam byla Katherine. Normálně bych ji nechtěla komentovat, ale.. ale co? Prostě jí nebudu řešit.

,,Představte si, že z Azkabanu utekli tři lidé," vyhrkl taťka a v jídelně nastalo ticho.

,,Pro Kristovy rány," vydechla máma a dala si ruku na srdce. ,,Kdo?"

,,Sirius Black, May Jamesová a Scarlett Jamesová," odpověděl jí a v máme hrklo jako by tihle tři právě stáli za ní.

,,J-jak?" vykoktala a já zpozorněla.

,,Počkat," přerušila jsem jejich rozhovor. ,,Tři lidi utekli z Azkabanu, z toho vězení, ze kterého ještě nikdo neutekl?"

,,Teď už to očividně neplatí," poznamenala Katherine a moji rodiče pokývali hlavami.

,,Všichni jsou to nebezpeční zločinci," pověděla mi polohlasně. ,,Sirius Black může za to je Harry Potter bez rodičů, protože je prozradil. May Jamesová zabila Adelaide Malfoyovou-"

,,Tetu Adele," vydechla otřeseně Katherine. ,,Chudák."

,,Adelaide?" pozvedla jsem obočí. ,,Vždyť to byla smtijedka. Zabíjela a mučila nevinné lidi, zasloužila si to."

Na tohle mi Katherine neměla co říct. Slova se tedy ujala znova máma.

,,A ta poslední. Scarlett Jamesová," povzdechla si a otřásla sebou. ,,Ta sama zabila Jamese Pottera, aby tím pročistila cestu svému pánovi, aby se dostal k Harrymu Potterovi."

,,Ale jak se jim to povedlo?" nechápala jsem a táta odložil svoje noviny.

,,To je vážně otázka," pokrčil rameny. ,,Jak se ti tři nepozorovaně proplížili přes mozkomory."

,,Pojedeme to Příčné ulice."

***

Ano, vím, že tohle je krátká kapitola, ale doufám, že se líbila 😂💞 Kdo chce ještě jednu?😯😊😍

☕Sharie

Bạn đang đọc truyện trên: Truyen2U.Pro