55.-Dej si pozor, vaše dcera v ohrožení

Màu nền
Font chữ
Font size
Chiều cao dòng

Pohled Sky

,,Byl za mnou Snape," vydechla jsem zadýchaně, když jsem vběhla do Freda a George, kde mimochodem byli i ostatní.

,,Co prosím?!" vyjekl Fred.

,,Cože?!" protáhla Alexis.

,,Proč?!" chtěla vědět Clarisse.

Josh a Lee zatím mlčeli, protože mě nechtěli ještě více znervóňovat svými otázkami.

,,Jde o Rose," odpověděla jsem jim a když jsem to vyslovila, ještě více lidí to začalo zajímat.

Nikdo ovšem neřekl ani slovo a všichni napjatě očekávali, že budu pokračovat.

,,Celé prázdniny byla jiná," rozhodla jsem se, že budu pokračovat. ,,Prostě na ní to zkamenění nepůsobí dobře."

,,A co po tobě tedy chtěl?" vyhrkl Fred a z jeho hlasu jsem cítila strach.

,,Chtěl, abychom na ní dávali pozor, všichni," dala jsem mu odpověď a ostatní pokývali hlavami.

•••

Nemohla jsem usnout. Prostě mi to nešlo. Scházela jsem hospodou dolů po schodech a zaslechla jsem hlasy.

,,Skyler je v nebezpečí," odvětil mužský hlas a já se ho snažila rozpoznat.

Pravou dlaní jsem si zakryla ústa, aby nebyl slyšet můj dech a poslouchala jsem, co bude dál.

Viděla jsem tři siluety, ženu a dva muže. Ta žena měla drdol a ruce propletené na prsou. Ten muž, k tety promluvil měl trochu rozcuchané vlasy a ten druhý muž zase uhlazené.

,,Jak vy to víte, Arthure?" šeptla žena a já se vyděsila. Ten první muž byl Arthur Weasley a ta žena Charlotte Oliverová, moje adoptivní matka. Takže jsem hádala, že ten druhý muž můj otec.

,,Ministerstvo to chce utajit, ale Sky má něco dočinění s Vy-víte-kým," zamumlal pan Weasley a já zaprázdno polkla. ,,Když ti tři utekli, ministerstvo hledalo důvody, proč utekli."

,,A?" poprvé jsem slyšela promluvit mého tátu a Arthur Weasley pokračoval.

,,Po May Jamesové nejsou žádné stopy a ministr odhaduje, že utekla do zahraničí," řekl jim a ji v rychlosti vybavila, kdo to vlastně je. ,,Zabila Adelaide Malfoyovou, protože ona zabila jejího bratra a švagrovou. Nic více v tom já nevidím. Prostě utekla, a vy tam nemusela být."

,,Takže teorie je taková, že May Jamesová nebyla smtijedka?" zajímalo mojí mámu a pan Weasley váhavě pohodil hlavou.

,,S Blackem a Scarlett Jamesovou to je ovšem horší," povzdechl si. ,,Oba dva byli viděni v Londýně, ale když začali bystrozoři pátrat jako by se po nich slehla zem."

,,Byli jeho stoupenci?" zeptal se táta a pan Weasley znovu váhavě pokýval hlavou.

,,Black řekl Vy-víte-komu, kde se Potterovi ukrývají a Jamesová přišla s Vy-víte-kým do Godrigova dolu, kde mu pročistila cestu," pověděl jim a já si zdrceně sedla na schody, které vedli do pokojů.

Nevěděla jsem, co mám dělat. Jdou po mě dva vrazi, kteří utekli z Azkabanu. Z vězení odkud nikdo jiný neutekl.

Také mě napadlo, že ta Scarlett Jamesová možná zabila moje rodiče. A pokusela se zabít i mě, ale třeba se jí to nepodařilo.

,,A ti dva šílenci jdou po mojí holčičce?" pípla trochu ustrašeně máma a já zavřela oči. Teď jsem díky uvědomila, že ona mě asi vždycky bude brát jako svojí dceru.

,,V Bradavicích budou mozkomorové," odvětil. ,,Podle ministerstva Bradavice ochrání, ale můj názor je takový, že způsobí více škody než užitku."

***

Fajn, dneska je OPRAVDU poslední kapitola 😂😇💖

Miluju ten gif Sary Canning aka Charlotte Oliverové úplně nahoře 😂😂😂😂

Bože, se tak těším zjistím, co budete říkat na celý tenhle ročník 😂😂😂🙏🙏🙏💖💖

☕Sharie

Bạn đang đọc truyện trên: Truyen2U.Pro