7.-Nebelvírští odjakživa porušují pravidla

Màu nền
Font chữ
Font size
Chiều cao dòng

Pohled třetí osoby

,,Kde si byla?" ozval se hlas Albuse Brumbála a Minerva si povzdechla.

,,Ty nejsi můj otec, aby sem se ti musela vzpovídat," odsekla mu.

,,Jestli si byla za tou zatčenou holkou-"

,,Ano, byla a velmi mě to obohatilo, Albusi!" křikla na něj a on se zhluboka nadechl.

,,Ona ti jenom lhala, Minervo, nic z toho co ti napovídala není pravda," snažil se ji předsvědčit, ale ona ho neposlouchala.

,,Ty víš, že po ní Ty-víš-kdo půjde až se vrátí. Ty neustále blábolíš o Harrym Potterovi, ale ona je ta kdo se ho pokusila zničit," vpálila mu do tváře a Albus vypadal zaskočen.

,,Minervo, mě na tobě záleží a tohle bylo opravdu nebezpečné-"

,,Tobě na mne vůbec nezáleží!" zaječela na něj. ,,Vím to už dlouhou dobu a nehodlám skákat, jak ty pískáš!"

,,Isabelle.. nebo vlastně Sky se nesmí dozvědět, kdo jsou její rodiče," řekl jí trochu pokornějším hlasem a ona se ušklíbla.

,,Pozdě, Albusi," odfrkla si. ,,Byla jsem se podívat, jak si žije a Charlotte Oliverová jí to řekla, Bella ví, že je adoptovaná," zabručela a Albus vypadal nervózně jako by mu chyběl spánek.

,,Jmenuje se Skyler!" opravil jí Albus a Minerva převrátila očima.

,,Jako by na tom záleželo."

,,Určitě teď bude pátrat," hádal ředitel Bradavic a sáhl do misky pro další karamelku. ,,Musíme zničit všechny důkazy."

,,Zničte si je sám," odsekla mu žena v zeleném hábitu. ,,Vy ani nevíte, jak ona žije. Má sestru, která jí nesnáší a šikanuje jí."

,,Isa..Sky za pár měsíců odjede do Bradavic a bude mít pokoj," mávl rukou bez zájmu a Minerva otevřela šuplík.

,,Omyl, Albusi Percivale Wulfricu Briane Brumbále," vyjmenovala všechna jeho jména a vytáhla jeden svitek pergamenu. ,,Katherine Oliverová je na seznamu studentů."

,,Ta holka není to, co teď musím řešit, Minervo," usedl ke svému stolu a narovnal si svoje brýle.

,,Už ti někdy někdo řekl, že jsi zbabělec, Albusi?" chtěla vědět Minerva, která položila svoje ruce na katedru jeho stolu.

,,Už ti někdy někdo řekl, že jsi tvrdohlavá, Minervo?" odpálkoval Albus Brumbál se sladkým úšklebkem.

,,Jsi někam," zavrčela a chystala se odejít.

,,Taky tě mám rád," zvolal za ní Albus a Minerva si pro sebe obrátila oči v sloup.

Uvědomila si, že už za několik měsíců do Bradavic nastoupí dítě Jamese Pottera, které po něm pravděpodobně zdědí nějaký potenciál pro průsery.

°°°°

Kdo miluje Alba a Minnie? :D <3

Doufám, že prožíváte stejnou euforii z toho, že je pátek :DD Já už se mega těším až dneska přijdu z plavání a podívám na Doriana Graye :DD Kdo to viděl?

Díky moc za votes a komentáře k minulé kapitole <3

->Sharie

Bạn đang đọc truyện trên: Truyen2U.Pro