74.-Tak tohle jsem..

Màu nền
Font chữ
Font size
Chiều cao dòng

Pohled Scarlett

Za Bell se zavřely dveře a já v domě zůstala sama. Když jsem se podívala na kopec těch palačinek, uvědomila jsem si, že je asi všechny sním sama.

To znamená, že budu tlustá, skvěle. Zesílila jsem rádio a rozhlédla jsem se kolem, jestli mě někdo nesleduje. Třeba Snowie, Bellina kočka.

,,I was made for lovin´ you baby
You were made for lovin´ me.
And I can´t get enough of you baby
Can you get enough of me.
Tonight I wanna see it in your eyes
Feel the magic!" zpívala jsem nahlas a zvedla jsem ruce do vzduchu.

Cítila jsem se fajn, ale jakmile jsem se otočila opačným směrem od sporáku, spatřila jsem osobu.

Vyděsila jsem se, stejně jako před tím, když mě přistihla Belle. Přede mnou stál Sirius a uchechtl.

,,V Azkabanu jsi takhle nezpívala," zasmál se a já zase ztlumila tu písničku. ,,Vlastně jsem tě nikdy neslyšel zpívat."

Jenže jakmile to dopověděl, zvážněl. Z jeho výrazu, který jsem dříve znala jako pouze usmátý se náhle změnil v vážný a možná i trochu zasmušilý.

Byla jsem zády otočená k sporáku, ruce jsem měla opřené o linku a on se postavil tak, že jsem nezahlédla Slunce.

Jednou rukou jsem vypnula plyn a úplně jsem se bála si vůbec představovat, co bude dál.

,,Co se děje, Siriusi?" šeptla jsem trochu ustrašeně a on klesl bradou k zemi, že mu jeho vlasy spadly do tváře.

,,Je doma Isabelle?" zajímalo ho a já zakroutila hlavou.

,,Jela ke.. kamarádce," odpověděla jsem mu, protože jsem nestála o jeho komentáře k tomu, že jela navštívit Weasleyovi, konkrétně Freda. ,,Co se děje?"

,,Přemýšlel jsem," povzdechl si po chvíli a já se zhluboka nadechovala. ,,O mně. O tobě. O tom, co chci v životě dělat. Vzpomněl jsem si na tvou tetu May, jak cestuje. Koupil jsem si letenky do celého světa."

Z kapsy vytáhl pár lístků a začal číst. ,,Los Angeles, New York, Athény, Maledivy, Madagaskar, Tasmánie.."

,,Proč chceš pryč?" vložila jsem se do toho. ,,Co Harry?"

,,Harry bude v pořádku," pověděl mi. ,,Za pět hodin mám být na letišti, ale ještě před tím jsem se chtěl stavit tady."

,,Rozloučit se?" vydechla jsem překvapeně a on váhavě souhlasil.

,,Taky," připustil. ,,Ale hlavně si něco ujasnit. Uvědomil jsem si, že jsem vlastně nikdy nikomu neřekl, proč jsem se choval, jak jsem se choval."

Nechápala jsem, kam míří, ale poslouchala jsem ho, protože tyhle jeho hluboké rozhovory vždycky měly nějaký smysl.

,,Když jsem byl v šestém ročníku, vždycky když se řeklo jméno Sirius Black, každý si vybavil dlouhovlasého krasavce, který láme srdce."

,,Nějak si věříš," rýpla jsem si, ale on to merlin-ví-proč ignoroval.

,,Spal jsem s většinou holek v Bradavicích a každou jsem sbalil během večera," pokračoval a mě to donutilo si vzpomenout na ty časy. Byla to nostalgie. ,,Jenže ty jsi byla jiná. Schovávala si se ve stínech a tenhle typ člověka tě neohromil. A to mě žralo tak moc, že jsem z toho nemohl spát. Něco jsem k tobě cítil, ale nikdy jsem nepochopil, co to bylo."

***

No? Kdo shipuje Scariuse a kdo si trhá vlasy, protože je #teamScames?😂😂❤❤

Dneska je to poslední kapitola😓💖

Btw.. zítra odjíždím na tábor... na Summertime v Táboře.. je tam někdo?😂😂😂❤❤ Nevím, jaká tam bude Wi-Fi, takže pokud nebudou kapitoly, tak se omlouvám 😓💖

☕Sharie

Bạn đang đọc truyện trên: Truyen2U.Pro