93.-Ukradené spodní prádlo

Màu nền
Font chữ
Font size
Chiều cao dòng

Pohled Skyabelle

Probudilo mě pár paprsků, které se dostaly skrz okno a závěsy do pokoje, kde za normálních okolností bydleli Fred, jeho bratr George a jejich dva přátele Lee s Joshem.

Jenže minulá noc nebyla běžná. Když jsem se totiž pohlédla okolo sebe, všechny postele byly prázdné až na jednu, které byla postavená v rohu pokoje a nacházela se nejdále od okna a dveří. V téhle posteli jsem dočasně přebývala já a vedle mě ležel Fred. Zahleděně mě pozoroval a hrál si s mými vlasy.

,,Jak dlouho už seš vzhůru?" zajímalo mě a on mě políbil na rty. Byl to krátký a čistě nevinný polibek.

Neodpověděl mi. ,,Je roztomilé se dívat, jak spíš."

,,Kde jsou všichni?" rozhlédla jsem se po pokoji a on pokrčil rameny. Já celou noc spala u stěny na jeho jednolůžku a on se vystavil riziku, že ho v noci schodím, protože spal na kraji. Teď ležel na boku a hlavu si podepíral dlaní.

,,Já je vážně nehledal," vydechl a já se posadila. Na podlaze bylo poházené moje a jeho oblečení, moje šaty a jeho kvádro. Obecně tady měli dost velký bynec.

,,Kdy jste tady naposledy uklízeli?" otočila jsem se na něj a on se též po pokoji rozhlédl.

,,V neděli," zapřemýšlel a jeho odpověď by znamenala, že by to bylo před dvěma dny.

,,V neděli, v září, v prváku?" rýpla jsem si a on převrátil očima.

,,Ha ha ha," zaironizoval ten zrzavý kluk a zvedl se z postele. Na sobě měl oblečené pouze boxerky a huňaté, pletené ponožky na kterých byl vyšitý napis: Freddie. Došlo mi, že ten, kdo je pletl nebude Fred, nýbrž Molly Weasleyová.

Fred se na zem ohnul pro mojí podprsenku a kalhotky a já mu rukou naznačila, aby mi je hodil. On ale zakroutil hlavou a já po něm mrštila ten nenávistný pohled.

Kousek ode mne se válely jeho manžestrové kalhoty a tričko. Zvedla jsem jeho kusy oblečení do vzduchu a vykřikla jsem: ,,Výměna?"

,,Já kalhoty a tričko nepotřebuju, mám jich hodně. Ale ty máš jen jedny-"

,,Weasley!" zaječela jsem a bez jakéhokoliv oblečení jsem se za ním rozběhla. On byl ale bohužel o nějaký kus větší, takže když zvedl moje spodní prádlo do vzduchu, nedosáhla jsem na něj.

,,Potřebuješ něco, Fredová?" ušklíbl se provokativně a já se sladce usmála.

,,To těžko, Weasley," odsekla jsem mu. ,,Já jsem Jamesová a vždycky budu, jestli mi nepodáš mojí... podprsenku."

Hodil mi podprsenku, ale moje kalhotky pořád držel v ruce nad jeho hlavou.

,,Takže už jsi Fredová?" uchechtl se a já převrátila očima. Oblékla jsem si svojí podprsenku, ale už jsem se nechtěla soukat do mých plesových šatů, tak jsem si přes hlavu přehodila jeho tričko.

,,Hej, Belle! To je moje tričko!" zaječel nesouhlasně a já viděla v zrcadle. Tohle tričko mu díky bohu sahalo až pod zadek, takže ani nebylo poznat, že nemám svoje kalhotky.

,,Co se tady pro merlina děje?!" vyjekl George, který stál vedle dveřích. Podezřívavě si vyměnil pohled se svým bratrem, který pořád v ruce svíral moje kalhotky.

,,Ehm.. no," vykoktal Fred, protože mu asi nechtěl vysvětlovat, proč mám oblečené jeho tričko a ostatní dost neobvyklé věci.

,,Radši se nebudu psát, co jste tady dělali, protože se nechci pozvracet," udtušil George se zhnuseným výrazem na tváři.

,,Dej mi ty kalhotky," sykla jsem na něj a Fred, který z toho měl pořád dobrý den šibalsky zavrtěl hlavou.

,,Až mi dáš-"

,,Haló! Já tady pořád jsem!" skočil mám do toho George a snažil se to tu nějak poklidit. ,,A Lee s Joshem pravděpodobně také přijdou, takže bych vám radil, abyste se přestali kočkovat a začali se chovat jako dospělí lidé, ne jako puberťáci."

,,Slyšel si svého bratra, Fredíku? Takže se zachovej jako dospělí muž a laskavě mi vrať moje-"

,,Zadarmo to nebude," slevil Fred a George se zašklebil.

,,Ty seš prase," odfrkl si zhnusený bratr. ,,Vážně, bratříčku, takhle se neoženíš."

,,Poslouchej svého bratra, Frede, protože jinak nebudu Fredová," poradila jsem mu na oko hluboce a on po Georgeovi hodil pohled, který říkal: ,,Jestli nezmlkneš, tak tě vyhodím z okna."

,,Fajn, vem si je," protočil očima Fred a George se uculil.

,,Nemáš zač, bratříčku," posmíval se mu, čímž si od Freda vysloužil hod polštářem.

,,Dávám vám tři minuty, a potom chci soukromí," ustoupil George a zmizel z pokoje. Když se za ním zavřeli dveře a Freda políbila. Na člověku, který byl právě políben jsem sice poznala, že ho to trochu překvapilo, že jsem políbila hned po tom, co mi bral moje spodní prádlo, ale moje pusy mi ochotně oplácel.

,,Nemáš sebemenší tušení, jak moc tě miluju, Fredericku Weasley," šeptla jsem, když naše oplacení všech těch pus skončilo a on se usmál od ucha k uchu.

,,Jsi ta nejlepší holka pod sluncem," též mi pověděl a já pohlédla na to, jak jsem oblečená. Natáhla jsem si na sebe ty kalhotky, když jsem si je konečně vybojovala a pohlédla jsem na něj jako štěně.

,,Můžu si to tričko půjčit?" poprosila jsem ho a on pokýval hlavou.

,,Nechceš i kalhoty?" uchechtl se a já ho znovu políbila. Tentokrát to byl on, kdo mě začal líbat dravěji a vášnivěji. Nějak jsem i pozapomněla na to, co říkal George, ale za chvíli mi to připomněl.

,,Tak to tu rozpustíme děcka nebo dostanu cukrovku," vlítl do pokoje George a poklepal si na svoje hodinky. Fred převrátil očima a pomocí ruky mu naznačil, že už teď je mrtvej, já ze země sebrala moje šaty a střevíčky a cupitala jsem pryč do pokoje, kde jsem bydlela já.

Když jsem si vzpomněla na to, když nás George viděl, jak se snažím vzít si svoje kalhotky, pomyslela jsem si: ,Tohle byla nejtrapější situace mýho života.'

***

Zase se mě neptejte, jak to napadlo😂😂😂 Jsem prostě byla trochu vysmátá 😂😂💖💖

Díky moc za 15K přečtení v Sfg I. A 13K u Sfg II. 💞💞💞 Hrozně si život vážím 💖💟💖

Za vaše názory budu ráda 💖💖💖

☕Sharie

Bạn đang đọc truyện trên: Truyen2U.Pro