3-ти кръг - Гласуване

Màu nền
Font chữ
Font size
Chiều cao dòng

blingsFOX : Някои корици са наистина много, много красиви. Този път няма да споменавам имена. От всички корици има три, които не ми допаднаха по няколко причини. Това е корицата на -Rosencrantz-, на star_stone и на artdead_wolfblood. Единственото нещо, което не ми харесва в корицата на -Rosencrantz е отново този ефект на сливане, който не е направен както трябва. Вместо да се получи плавно преливане става едно срязване на корицата. В корицата на star_stone има толкова много неща, че не знам на къде по-напред да гледам. Героите не са изрязани или поставени добре. Особено момичето..някак си ми е странно да стои в долния ъгъл седнала на нещо? най-вероятно сняг? не знам..кокичето е прекалено голямо за ръката й. героя е издължен. не е правилна пропорцията му. бакграунда е насечен. разбирам, че си опитала да изпълниш условието да ги има всички сезон и вярвам че си направила каквото можеш, но не се е получил ефекта, който трябва.

  star_stone. Променям съвсем малко оценката си за теб, имайки предвид объркването, което се получи. Но  ключовата дума тук е МАЛКО, защото независимо от това дали си имала всички сезони или само пролетта, корицата ти пак остава доста насечена. Снега доста обърква впечатлението, все пак пролетта може да бъде изобразена и без първото кокиче, за да не стават такива обърквания. Но окей..приемам, че това ти е била идеята..кокичето първото цвете за пролетта...ясно е на всеки какво си искала да покажеш, но корицата ти отново е с прекалено МНОГО цветове и неща. Лично аз не можах да разбера че цветовете на дърветата са само за пролетта. Аз виждам пролет в срядата на корицата и есен от двата края. Съжалявам, ако отново сметнеш, че си оценена не както трябва, но това е което виждам аз, затова няма да си променя особено много първото мнение. За корицата на artdead_wolfblood мога да кажа, че е истинско меле. В смисъл..наистина прекалено много и смесени и объркани неща им. Надминава дори корицата на star_stone. Горната част от главата на момичето е отрязана. Липсва...което веднага ми грабна очите. Смесването на сезоните не се е получило. Виждам сталите, които са бледнати някак, за да покаже лятото..виждам есента..виждам пролетта... виждам зимата в облеклото на момичето. Но...просто има прекалено много цветове, неща, които ми дразнат очите. Заглавието е интересно, но пак е прекалено цветно и с това почти се слива с бакгроунда. Харесва ми сърцето зад думата 🙂
Въпреки, че бих гласувала за двама, но не мога...аз ще дам гласа си за artdead_wolfblood .

NoName_exe : Момичета, отново съжалявам за голямото забавяне от моя страна, откакто съм на почивка ми е адски трудно да намеря стабилен интернет, тъй като в хотела, в който съм отседнала е прекалено слаб. ://

Много от направените корици ме впечатлиха, браво! Единствено две корици не ме грабнаха - тези на star_stone и на artdead_wolfblood. В корицата на star_stone, макар че би трябвало да е само пролетна, откривам зимни орнаменти като снега и множеството кокичета. Ако беше съразмерила кокичето в ръката на момичето, корицата щеше да е точно по пролетната тема. Откъм корицата на artdead_wolfblood, едва се забелязва кой орнамент от кориците за кой сезон се отнася, а някои от ползваните ресурси са в ужасно качество. Корицата, за която гласувам иначе, е тази на artdead_wolfblood . Начина, по който изглежда заглавието, ме отблъсква по някакъв начин, не знам дали е заради многото използвани цветове или заради лошото съчетание на шрифтове. Тази корица има повече минуси от другата, така че смятам, че е логично да гласувам за нея.
Лин:
Имам няколко любими корици, които няма да споменавам. Страшно ми харесват ефектите, които са използвали за заглавието. И това колко чисти и свързани с дадения сезон са. Прекрасна работа. Въпреки че стана леко объркване с корицата на star_stone , аз все пак давам гласа си за нея. Цветовете, заглавието мисля, че можеше да избереш по-добри варианти и за двете. Кокичето е с няколко идеи по голямо от колкото трябва и стои неестетвено. Надявам се, че ще приемеш думите ми като градивна критика и няма да се обидиш. Успех за напред ~

AnotherNoNameAuthor:
В този кръг почти всички корици бяха невероятно изработени и пасващи на темата. Определено се влюбих в някои от тях, но имена няма да казвам. Но имаше две корици, които просто изпъкваха на фона на другите и то по лош начин - кориците на artdead_wolfblood и star_stone. И двете корици имат почти едни и същи минуси, цветовете просто бяха твърде много и биеха на очи. Вярно, това са четири сезона, но не може всяко от тези неща да бъде лепнато едно за друго просто така. По отношение на корицата на star_stone - аз допуснах грешката да сметна, че е направена по всички сезони, но наистина в нея се преливат твърде много неща, заради които е нормално да се заблудя. Не ми беше напълно ясно дали корицата е само по един сезон или повече, това не би трябвало да се случва. Пропорциите на участниците не бяха добри при star_stone, а при artdead_wolfblood ресурсите бяха с лошо качество. Накрая реших, че ще дам вота си въз основа на представянето на двете участнички в предишните кръгове и тъй като за разлика от този кръг представянето на artdead_wolfblood във предишния беше отлично, ще дам вота си за star_stone . Пожелавам ти успех занапред!

От този кръг на състезанието отпада един участник, тъй като DEANSEXUAL не предаде корица, следователно отпада автоматично.

Срок за гласуване: 29.07.2017г. - 02.08.2017г; 16:00ч.

Извинявам се още веднъж за объркването!

Bạn đang đọc truyện trên: Truyen2U.Pro