06.

Màu nền
Font chữ
Font size
Chiều cao dòng

Podal jsem zákazníkovi jeho krabici s cupcakes dřív, než se mohl nějak naštvat a začít otravovat. Ještě než stihl odejít, tak jsem se mu naposled omluvil. Ten den jsem se vůbec nesoustředil a moje mysl se chystala vybouchnout pod náporem všeho toho přemýšlení.

Včera jsem se vrátil do svého pokoje, ignorujíc všechny okolo.

Co budu dělat? Mám to vzdát a začít tu žít? Existuje vůbec nějaké řešení?

Marie ke mně přišla a zakroutila hlavou. "Harry, jsi v pořádku?"

"Ne, necítím se moc dobře. Můžu si vzít na zbytek dne volno?" zeptal jsem se a ona odpověděla pouze pokýváním hlavy.

Když jsem vycházel z obchodu, zahlédl jsem Mandy, která na mě starostlivě hleděla.

"Proč nejsi v práci?" zeptala se. Usmál jsem se, abych ji nijak nerozrušil.

"Oh, o nic nejde. Jen jsem si chtěl vzít na den volno." Kývla hlavou, přestože bylo jasné, že ji to nepřesvědčilo.

"Včera jsi mi chtěl něco říct, dřív než jsi odešel," řekla, "vím, že jsi to po tom hovoru ignoroval, nelži mi, prosím. Děje se něco?" Zakroutil jsem hlavou.

"Ani ne, máš dneska něco na plánu?"

"Um cokoliv kromě trávení času s tebou? Ne," uchechtla se, což mě donutilo k úsměvu.

"Dobře, co takhle zajít k nám a shlédnout film?"

"Dobře," souhlasila a rozešla se daným směrem, "hele, víš, že sem přijede Simon?"

"Simon kdo?" Mé oči se rozšířily okamžitě, jak jsem to vyslovil, mi to došlo. Sakra! "Myslíš Simona Cowella?" Zastavil jsem se uprostřed chůze a chytil jí za ramena. Zasmála se.

"Ano! Uklidni se, kudrnáči."

"Kdy?" Na tváři mi pohrával úšklebek. Myslím, že se všechno spraví samo. Teda, pokud jsem v minulosti.

"To nevím, ale je to kvůli-"

"X-faktoru." Ušklíbla se.

"Ano, a-"

"To je sakra geniální, Mo!" znovu jsem ji přerušil a silně objal.

"Počkej!" Odtáhla se ode mě. "Proč by to bylo geniální? Vždyť jsem nic neřekla." Tentokrát jsem se ušklíbl já.

"Nemáš tušení..."

Všechno, nad čím jsem v tu chvíli přemýšlel, bylo zopakování všeho, co se už dříve stalo. Mám na mysli jít na konkurz, poznat se s kluky, zrození One Direction a všechno by bylo zase tak, jak má být.

"Um, země volá Harryho?"

"Hm?" podíval jsem se na ni, přičemž mi k čelu přiložila svoji dlaň, zatímco jsem se uculoval jako blázen.

"Jsi nemocný?" Zakroutil jsem hlavou.

"Ty to nechápeš-"

"Přesně! To je proč tu jsem. Takže o co jde?" Povzdechl jsem si a vzal ji za ruku. "Pojď někam, kde si budeme moct promluvit."

Znovu jsme se rozešli, tentokrát jsem ale nemohl přestat myslet na kluky. Znovu je potkám. Cítím se tak natěšeně a šťastně. Dovedl jsem Mandy do svého pokoje a ona se trpělivě posadila na postel.

"Takže, o co jde?"

"Podívej, možná to bude znít šíleně a-"

"Prostě to vyklop! Začínám se bát," řekla se zamračením ve tváři. Posadil jsem se vedle ní a pozvedl své obočí.

"Proč?"

"Protože nesnáším, když tě vidím, jak se trápíš nebo když jsi smutný. Jsi můj nejlepší kamarád, Harry. Nechci tě ztratit, jsi všechno, co mám." Hned co to dořekla, mi puklo srdce.

Hodně jsem pro ni znamenal, a přesto jsem jí zlomil srdce. Poté, co jsem se stal členem One Direction a začal být čím dál tím více známý, jsem s ní nemluvil, ani se nesnažil se nějak spojit. Chránil jsem ji, ale přitom jí i ubližoval.

Samozřejmě, že to nepochopila. Určitě si myslela, že jsem na ni zapomněl nebo ji začal nenávidět. Tohle je těžší než jsem si myslel.

"No, všechno to začalo, když jsem se probudil a..."

"A co?"

"A viděl sám sebe, že mi je zase šestnáct." Zatvářila se zmatně, nechápala to.

"Myslím, že přesně tak bys měl sám sebe vidět, ne?" uchechtne se.

"Ne, ne." Přerušil jsem ji. "Právě že ne. Vždyť mi je teď dvacet jedna! Tedy vlastně v budoucnosti, ne teď."

"Huh? Tak v budoucnosti by ti tolik mělo být. Vždyť rosteš." Zasténal jsem a promnul si obličej. Vyšel z ní krátký smích, hodil jsem po ní zmatený výraz. Vstala a položila svoji dlaň na mé pravé rameno.

"Harry, zbláznil ses, upadl jsi na hlavu nebo co?"

"Hele, poslouchej, já ti to vysvětlím, přestože nemám páru jak," řekl jsem a napodobil její gesto.

"Tohle bude hodně dlouhý příběh."

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Co si myslíte, že se stane? Uvěří mu Mandy?

Doufám, že se vám The Wish stále líbí! Nezapomeňte dál vote a komentář!   

Překládala jsem narychlo, protože jsem si řekla, že už dlouho nebyl nový díl. Omlouvám se za případné chyby a nesmysly.

Tak zase příště! xxx

Bạn đang đọc truyện trên: Truyen2U.Pro