8.

Màu nền
Font chữ
Font size
Chiều cao dòng

"Budíček holka."

Ozvalo se mi u audioreceptorů. Rychlostí blesku jsem se vyšvihla do sedu a zděšeně se podívala na můj 'budíček'.

Nade mnou stála zubící se Kendare a za ní byla vidět narůžovělá obloha. To jsem prospala celou noc? Zpražila jsem Kendare pohledem. Ta se ještě víc usmála a naklonila se k Sel.

"Je čas vstávat škvrně."

Sel ospale zamrkala a s hlasitým zívnutím se posadila. Kendare se otočila na Screama a šťouchla ho ocasem. Ten se jenom svalil na zem a něco nespokojeně zamumlal. Kendare na mě vrhla pobavenej pohled a zase se šla věnovat Screamovi.

"Tak pojď."

Vzala jsem malou do náruče a postavila se.

"Vždyť je brzy. Proč vstáváme tak brzy?"

Kendate opět štouchla ocasem do Screama, ale dočkala se stejné odpovědi jako před tím. Nespokojeného zamručení.

"Musíme najít nějaký energon. Jinak tady umřeme hlady a to ty nechceš škvrně."

"Ne, ale kde ho budeme hledat?"

"Však my ho nějak najdeme... Teda pokud se tenhle blb rozhodne vzbudit"

Opět do něj štouchla ocasem a opět se nedočkala ničeho jiného než zamručení. Zamyslela jsem se. Pokud si pamatuju dobře, tak někde tady by měl být decepticoní důl.

"O jednom místě bych věděla, co coní důl?"

"To by mohlo jít"

Načež roztáhla serva a plnou vahou spadla na Screama. Ten sebou překvapeně škubnul a začal se pod ní zmítat.

"Hej!"

"Máš vstávat."

Zazubila se na něj Kendare. Dala mu rychlý polibek na čelo, a pak se skulila pryč. Když jsem viděla to láskyplné gesto, přála jsem si abych něco takového mohla s Megatronem prožívat taky. Každý den se budit v milostném objetí a dostávat letmé polibky na dobré ráno. Zatřepala jsem hlavou. Nemohla jsem si dovolit na tohle myslet.

"Jeden důl je tady blízko, ale problém budou vehiconi."

"Ani ne. Ty by zabil i slepec."

Postavila se na nohy a podívala se na Screama. Ten seděl na zemi a rozdýchával to, jak ho zalehla. Musela jsem se usmát. Otočila jsem se na Sel.

"Seleno zůstaneš venku schovaná, a já pak pro tebe přijdu, až budeme mít hotovo. Dobře?"

"Ano."

Podívala jsem se opět na ty dva. Kendare zrovna brala Screama za podpaží a zvedla ho do vzduchu. Ten sebou začal kopat a kroutit se.

"Pusť mě!"

"Jak si přeješ."

Načež ho opravdu pustila. Scream dopadl na zem s bolestným syknutím. Neudržela jsem se a rozesmála se.

"Vy dva jste vážně roztomilý."

Zazubila se na mě a rozešla se ven. Neukniklo mi však, jak pohladila Screama zespoda na bradě ocasem. Jen spokojeně zavrněl a postavil se na nohy. Rozešla jsem se za Kendare ven. Po chvíli k nám došel i Scream, nyní již plně probraný.

"Takže, co teď?"

"Půjdem do toho dolu nebo ne?"

Neunikla mi ta radostná jiskra v jejích optikách. Těšila se na masakr, jež by tam mohla způsobit.

"Jo."

Rozešla jsem se směrem, kde by měl být energonový důl. Potom jsem se však zarazila a podívala se na Kendare.

"Pěšky nebo letíme?"

"Mě je to jedno"

Pokrčila rameny na potvrzení jejích slov. Už jsem chtěla říct, že půjdem pěšky, ale Selena mě předběhla.

"Letět! Teto prosím."

Povzdechla jsem si a podívala se na Kendare. Ta na Sel vytáhla pobaveně levé obočí a Scream se pobaveně podíval na Kendare.

"Tak jo."

Svolila nakonec Kendare a transformovala se. Poprvé jsem byla svědkem její transformace a málem mi upadla brada. Její tělo se mnohonásobně zvětšilo a prodloužilo. Čelist se protáhla a její rohy se zvětšily. Zornice se zůžila a na konci čelisti se vytvarovaly nozdry. Nohy se prodloužily a přizpůsobily. O prodloužení drápů ani nemluvě. Vsadím se, že kdyby otevřela tlamu, odhalí denty ostré jako břitvy. Její křídla se radikálně zvětšila a ocas taky.

Opět natáhla křídlo a položila ho na zem. Tentokrát to byl Scream, kdo se radostně vyškrábat na Kendařin hřbet.

"Jupííí! Jsi nejlepší teto."

Povzdechla jsem si a vylezla na Kendare. Ta na znamení zamručela, odrazila se od země a začala mávat křídly. O chvíli později jsme prolétali nad lesem směrem k energonovému dolu.

Bạn đang đọc truyện trên: Truyen2U.Pro