<>0<>0<>0<>

Màu nền
Font chữ
Font size
Chiều cao dòng


{}{}{}{}{}{}    Odpowiedzi na zadane pytania:    {}{}{}{}{}{}


Liam, Zayn,Niall:

Kto chce kupić mi pizzę? Bo mnie nie stać :(

Liam: Nie mam pieniędzy...

Zayn: Wydałem wszystko na Nialla :)

Niall: Wydałem na frytki...  :(

_________________

Mark:

Czemu jesteś takim chujem do cholery?! Gardzę tobą!!!!!!

Jestem prawym człowiekiem, wypraszam sobie... Stoję na straży porządku w tym mieście! Za zniesławienie zapraszam na komisariat lub do piwnicy... ^^

Czemu tak traktujesz Louisa? PS. Nie lubię cię. :))

Mój syn to pedał! Powinien wziąć ślub z Kate i założyć normalną rodzinę! Popsuł mój układ z burmistrzem. Gardzę nim...

Dlaczego ty ( skurwysynu jebany) tak traktujesz swojego jedynego syna zamiast być jak normalny ojciec???

On nie jest normalnym synem! To pedał! Powinien pójść w moje ślady, przynosi mi tylko wstyd...

__________________

Des:

Zabrałeś Lou do szpitala, prawda? Tak? Jak tak, to masz przytulasa, jak nie, to masz wpierdol ^^

Wszystkiego dowiesz się w następnym rozdziale, xx

Czy jak Harry będzie chciał być z Louisem to mu pozwolisz ( czy może będziesz tak zjebanym ojcem jak Mark)???

Harry jest moim jedynym synem, kocham go i wspieram. Co do Louisa popełniłem błąd... Jeśli Harry naprawdę czuje coś do tego chłopaka, to nie będę stał im na przeszkodzie.

_______________

Zayn:

Jak bardzo kochasz Nialla?

Jak stąd do krainy tęczowych jednorożców. Kocham go nad życie.  Podzielę się z nim ostatnią frytką!

Przytulisz mnie? Jestem takim smutnym dzieckiem :(

Chodź do mnie. *tuli*  Tylko nie mów Niallowi! Nie chcę znów spać na kanapie... :/

__________________

Niall:

Kochasz bardziej Zayna, czy jedzenie?

To bardzo trudne pytanie... Nie mógłbym żyć bez jednego i drugiego. Kocham ich najbardziej na świecie!

Jakie jest twoje ulubione danie?

Myślę, że frytki... Ale zjem wszystko! Byleby w dużej ilości!

_______________

Harry:

Dasz Louisowi pomiziać swoje loczki?

Oczywiście! Louis uwielbia się nimi bawić.  :D Przed snem nie obędzie się bez ich miziania, kocham to. ^.^

Co zrobisz, jeśli Lou nie przeżyje?

Nawet nie dopuszczam do siebie tej myśli... On jest dla mnie wszystkim. Pojawił się w moim życiu i skradł moje serce. Bez niego nie dam sobie rady!

_____________

Louis:

Chciałbyś być z Harrym???

On jest jedyną osobą, której ufam i darzę silnym uczuciem. Kocham go... Myślę, że tylko z nim chciałbym spędzić resztę życia, o ile on będzie mnie chciał...

Zaśpiewasz Harremu?

Nie wiem czy potrafię... Nigdy nikomu nie śpiewałem. Dla niego zrobię wszystko! Mogę nawet żonglować!


><><><><><><><><><><><

I to na tyle ;)

Do jutra!

<><><><><><><><><><><>

Bạn đang đọc truyện trên: Truyen2U.Pro