16.Operace alkohol

Màu nền
Font chữ
Font size
Chiều cao dòng

Kluci si sedli vedle nás a já byla vděčná, že tentokrát sedím úplně na kraji, vedle Teresy, takže si ke mě nikdo nemohl sednout. Opřela jsem se o stěnu a poslouchala rozhovory kolem sebe.
,,Jsem rád, že jste se tak upravili kvůli nám" zazubil se Frosty. ,,Ale to jste nemuseli"
Anja mu úsměv vrátila a cvrnkla ho do nosu. ,,Jenže to jsme nedělali kvůli vám" řekla a Frosty povytáhl obočí.
Zatímco ti dva spolu flirtovali, Justin s Teresou si o něčem povídali a já byla zticha.
Byla bych si ráda vzala nějaké jídlo, jenže se mi nechtělo přelézat Teresu, takže jsem zůstala na místě a dělala, že si prohlížím nehty.
Ve skutečnosti jsem po očku sledovala Waryena. Proč jsem to dělala? Sama nevím. Jo, už vím. Přemýšlím, kde bude šipka bolet nejvíce. Ano, to je ten důvod...
Potřásla jsem hlavou a připomněla jsem si, co se chci dozvědět.
Uplynulo chvíli, moc jsem se nezapojovala do rozhovorů kolem sebe. Přišlo mi nezvyklé, se jen tak bavit s lidmi z Waryenovi party. Většinou se nás stranili, ale teď si k nám sedali nejen Frosty, Justin a Waryen, ale i ostatní.
Museli jsme spojit dva stoly-od jednoho kluci vyhnali nějaké dečka-abychom se tu všichni vešli.
,,To jsi tak slabý?" Posmíval se Frosty Leovi, se kterým právě soutěžil v páce.
Střapatý blonďák krabatil čelo úsilím, ale bylo jasné, že prohraje. Nakonec povolil a Frosty praštil jeho rukou o stůl.
Leo se zatvářil uraženě, ale tenhle výraz mu nevydržel dlouho a hned začal vyprávět nějaké vtipy, které stejně nikdy neposlouchal.
,,Chci to zkusit" ozvala se Teresa a já povytáhla obočí.
Všichni se na ní podívali a vypadalo to, že je jí to nepříjemné, ale neodvolala svá slova.
,,Fajn" zašklebil se Frosty. ,,Ale radši to zkus se Zackem. Toho snad porazíš"
,,Hej" ohradil se nejmladší člen bandy, čtrnáctiletý kluk se světle hnědými vlasy.
,,Ne" odmítala Teresa. Justin se posunul, aby jí udělal místo naproti Frostymu a ona si položila loket na stůl.
Frosty povytáhl obočí, ale pak pokrčil rameny a se sebejistým úsměvem jí sevřel ruku.
Chvíli ani nikdo z nich neměl převahu, což mě zarazilo, jelikož Teresa byla oproti Frostymu hrozně drobná. A ještě víc mě šokovala, když se jeho ruka začala posouvat na stranu.
Frosty se zamračil, úsměv mu zmizel z tváře a snažil se obrátit situaci ve svůj prospěch. Ale už bylo pozdě a Teresa vyhrála.
Vítězně se zazubila, zatímco Frosty si vztekle odfrkl.
,,Já říkal, že je silná!" Vykřikl Justin, zatímco všichni jásali nad vítězstvím Teresy.
A ona neskončila jen u jedné výhry.
Dala si páku prakticky s každým z Waryenovi party, s vyjímkou samotného velitele a vždycky vyhrála. Zdálo se, že si získává jejich obdiv, stejně jako Anja si získávala jejich pozornost svými historkami a drzými slovy.
Nechápala jsem, jak se stačili obě tak rychle začlenit. Bylo to tím, že ve mě byla ta nenávist tak hluboko zakořeněná, že jsem nemohla jen tak předstírat, že jsou moji přátelé?
Všimla jsem si, že i Waryen je tak nějakou stranou od ostatních, ačkoliv byl jejich vůdce. Možná právě proto.
,,První oddíl, vyčistit zuby a spát!" Ozval se hlasitý hlas Cassidy.
No konečně. Už jsem si myslela, že se to nikdy nestane. Podívala jsem se z okna a udiveně zjistila, že venku už je tma.
Lidi přicházeli a odcházeli, čas plynul a já začala být ospalá, ačkoliv jsem prakticky nic nedělala. Už jsem chtěla, aby šel spát i druhý oddíl a konečně bude řada na nás.
Skoro jsem nevnímala rozhovory kolem sebe, ačkoliv bych měla, jelikož jsem se mohla dozvědět něco užitečného.
Konečně šel spát i druhý oddíl a my jsme se všichni přemístili do klubovny. Byl tu docela vydýchaný vzduch, ačkoliv byla otevřená všechna okna a dveře vedoucí pod párty stan. Svítily tu lasery a po chvíli někdo pustil umělou mlhu.
Anja si mě, Teresu a Marii přivolala k sobě. Za dnešek jsem Marii skoro neviděla, ale vypadala jako plná energie.
Anja nám vysvětila plán a já musela uznat, že to možná fakt výjde.
Plán byl následující: Teresa se složí na chodbě do jídelny a bude dělat, že jí něco bolí. Marie přivolá Liama a zatímco se bude starat o Teresu, Anja bude nenápadně nalévat do kelímků alkohol a já budu hlídat, jestli někdo nejde.
S Anjou jsme nejdřív šly do jídelny, tak nenápadně jak to jen šlo a čekaly jsme.
,,Liame, Liame!" Přiběhla Marie jako tornádo a její výraz byl tak opravdový, že jsem jí to skoro uvěřila i já.
Zástupce Cassidy se nechápavě zamračil a ona mu vysvětlila, že Teresa spadla a něco jí je. Pak ho odvedla pryč a Anja se dala do akce.
Vytáhla za své tašky alkohol a začala ho nalévat do kelímků. Hlídala jsem, jestli se Liam nevrací a přitom jsem cítila jak mnou cloumá vzrušení z toho, že děláme něco zakázaného.
,,Sakra, jdou Leo a Nicholas" sykla jsem a Anja rychle schovala flašku alkoholu. 
Kluci vešli do jídelny.
,,Hm, co tady děláte?" Zeptal se Leo. Všimla jsem si, že má ruce za zády, jakoby něco skrýval.
Trochu jsem poodstoupila, abych zahlédla to, co má za zády a hned jsem pochopila.
,,Anjo, oni jsou tu ze stejného důvodu jako my" rozesmála jsem se a Anja s úsměvem vytáhla z tašky alkohol.
Leo se zazubil a oči se mu rozzářily. Okamžitě se přidal k Anje, zatímco se u toho oba hihňali jak postiženci.
,,Předpokládám, že Teresa sloužila k odlákání pozornosti" podotkl Nicholas a já jsem přikývla. Zašklebil se.
,,Tak a teď musíme vypadnout" řekl Leo, hodil flašku do koše, což po něm Anja napodobila a všichni jsme se rozběhli zpátky do klubovny. Celou dobu jsem se u toho smála, jelikož mi to z nějakého důvodu přišlo hrozně zábavné.
Cestou jsme potkali Liama, který se vracel s mrzutým výrazem a Teresu, která vypadala, že je jí najednou dobře.
Zatvářila se tázavě, když viděla Lea a Nicholase, ale já jí to tiše vysvětlila a ona se zazubila.
Vrátili jsme se tedy do klubovny a čekali, až nám Liam přinese kelímky sem.
Tahle diskotéka vlastně nebyla zas tak špatná. Tancovala jsem a bylo mi jedno, že vypadám trapně. Bavila jsem se s kamarádkami a rozesmálo mě, když se na Waryena začala lepit Mandy.

Bạn đang đọc truyện trên: Truyen2U.Pro