7.Správný bratr

Màu nền
Font chữ
Font size
Chiều cao dòng

☸Justin☸

,,Nejsem si jistý, jestli to byl dobrý nápad" poznamenal jsem k Waryeonovi. Měli jsme teďka volno, jelikož jídelna byla moc malá a tak se musely oddíly střídat. Třetí oddíl šel poslední.
,,Co?" Zeptal se Waryen, zatímco něco dělal na mobilu.
,,Děláš, jakoby jsi to nevěděl" zašklebil se Nicholas, který se uvolněně roztahoval na své posteli.
,,Brzo se k nám přidá" pokrčil Waryen rameny. ,,Musíme navázat dobré vztahy"
Měl jsem chuť vyprsknout smíchy. Chtěl navázat dobré vztahy s mojí sestrou? Hah, dobrý vtip.
,,Říkal jsem ti, že ráda háže šipky a jejím terčem je tvůj obrázek?" Ozval jsem se a Waryen mě probodl fialovým pohledem. ,,Ne, tuhle informaci slyším poprvé" řekl sarkasticky.
,,Mělo to i jiný důvod, že?" Zeptal se Frosty a já se na něj podíval. On však pozorně sledoval Waryena, jakoby byl těžkou skládačkou, kterou se snaží rozluštit. Ne že by Frosty měl talent na hádanky a podobné věci.
,,Ne" řekl Waryen prostě. Neznal jsem ho zas tak moc, abych mohl s určitostí tvrdit, jestli lže nebo ne. Waryen byl v těchto věcech mistr.
Ale Frosty podle všeho věděl svoje.
,,Jdu za Zie" oznámil nám Nicholas a Frosty se zašklebil. ,,A kdy nejdeš?" Řekl a Nicholas zakoulel očima.
Nicholas a Mackenzie byli dlouho nejlepší přátelé, ačkoliv Nicholas už jí dlouho dobu miloval a ona to nevěděla. Nakonec se konečně dali dohromady. Byl zázrak, když je někdo viděl odděleně.
Proto se Nicholasovi vůbec nelíbilo, že není v týmu s Mackenzie. Vyšel z chatky a zamířil pryč.
,,Já jdu navštívit ségru" zazubil jsem se. ,,Má nové kamarádky"
Přesněji mě zaujala ta růžovovlasá, ale o tom jsem radši pomlčel.
,,Asi by nebyla nadšená, kdybych šel s tebou, že?" Zeptal se Waryen a já se na něj vykuleně podíval. Zíral do stropu.
,,Pravděpodobně by předstírala, že si tě omylem spletla se svým terčem" ušklíbl jsem se. Docela jsem se divil, že si ho vzala sebou... I když... Vlastně ani ne.
Waryen si frustrovaně povzdechl a já se zamračil. ,,Kámo, co se dě-"
,,Jdi" řekl Waryen tvrdě.
,,Ale-"
,,Pamatuješ, co jsem ti říkal první den?" Zeptal se Waryen a já potlačil povzdech.
,,Že tě musím poslouchat na slovo" zavrčel jsem.
Waryen se zašklebil. ,,Tak vidíš. A už jdi"
Na chvíli jsem zaváhal a podíval se na Frostyho. Bylo mi jasné, že ať se děje cokoliv, Waryen to Frostymu řekne a mě ne. Asi jsem si nemohl stěžovat, byl jsem v jejich partě mnohem kratší dobu a Waryen znal Frostyho déle.
Nakonec jsem i já vyšel z chatky a zamířil do té hned vedle.
Na tom volném placu tábora běhal druhý oddíl a hráli vybíjenou. Rychle jsem se vyhnul letícímu míči, za kterým vzápětí utíkali ostatní.
Zašklebil jsem se a zaťukal na dveře chatky třináct. Uvnitř se ozývalo povzbuzování a smích.
Asi mě neslyšeli a tak jsem vešel dovnitř bez vyzvání.
Tam se mi naskytl pohled na Nicole, házející jednu šipku za druhou a ostatní holky jí u toho povzbuzovaly.
Všichni se na mě obrátily ve chvíli, kdy Nicole trefila nosní dírku a zajásala. Pak se ale otočila ke mě.
Měl jsem chuť jí říct, že Waryen není takový, jakým se zdá, co všechno dobrého dělá pro ostatní, ale musel jsem držet jazyk za zuby.
,,Co tady děláš?" Zeptala se Nicole a já se zašklebil.
,,Nemůžu navštívit svojí drahou sestřičku?" Prohodil jsem a očima zabrousil k dívce s tmavě růžovými vlasy a světle zelenýma očima. Ani jsem nevěděl, jak se jmenuje. Škoda.
,,Ne" ušklíbla se Nicole nazpátek. ,,Chceš se přidat?"
Věděla, že mě to naštve.
,,Ne díky" odmítl jsem a bez ptání se posadil na postel, na které seděla růžovovlasá dívka.
,,Vypadni Justine" zašklebila se Anja. ,,Já vím že se cítíš víc jako holka, že musíš lézt do chatek pro holky, ale je tu mnohem víc holčičích chatek"
Holky se rozesmály a já jí probodl pohledem.
,,Nechápu, co na tobě všichni kluci vidí" podotkl jsem. Opravdu, Anja přitahovala pozornost mnoha kluků jako magnet, ale například na mě a ostatní členy party to nepůsobilo. Měl jsem svou teorii.
Anja se zatvářila uraženě. ,,Samozřejmě to, jak jsem dokonalá" vydechla a já se zašklebil.
,,Pokračujte ve své předchozí činnosti" vybídl jsem je.
Nicole se na mě s povytáhnutým obočím podívala. ,,Vážně? A to ti nevadí, že zabodávám šipky do tvého kamaráda?"
,,Dokud je to obrázek..." Pokrčil jsem rameny. Samozřejmě mi to vadilo, chtěl jsem svého kamaráda bránit, ale věděl jsem, že by o to Waryen nestál.
,,Trénuju na chvíli, kdy budu střílet na živý cíl" zašklebila se Nicole a já přimhouřil oči. Teď se naservírovala jako na stříbrném podnose a já toho jako správný bratr musel využit.
,,No, myslím že se ta chvíle blíží" poznamenal jsem. ,,Teď spolu budete trávit hodně času, co?"
Nicole hodila šipku s takovou silou, že se dokonce zabodla do dřeva za terčem.
,,Sakra" zamumlala a pokusila se šipku vytáhnout. Nešlo to, byla tam zabodnutá moc pevně.
Rozesmál jsem se nad absurditou téhle situace.
,,Pusť mě k tomu" poručil jsem a chystal jsem se jim vytřít zrak svou silou. Místo toho jsem tahal jak chtěl, nedokázal jsem šipku vytáhnout.
,,No, jsi dobrá" zašklebil jsem se a Nicole mě probodla pohledem.
,,Bože, uhněte" obořila se na nás dívka s růžovými vlasy a sevřela šipku. Když jí jedním prudkým pohybem vytáhla, loktem mě praštila do obličeje.
,,Au!" Vykřikl jsem a zavrávoral.
,,Sakra, promiň" rozesmála se dívka a já si mnul nos. Nebyla jediná kdo se smála, Nicole si na to dokonce musela sednout.
,,Eh, v pohodě" řekl jsem. ,,Jsem rád, že jsem vás pobavil"
,,Tereso, jsi borka" poznamenala Marie, která od mého příchodu prakticky nepromluvila. Věděl jsem, že to cítí skoro stejně jako Nicole.
Ruby, sestra Marie se přidala k partě a Marie z toho nebyla nadšená.
Teresa... Pomyslel jsem si. Konečně jsem znal její jméno. Asi si zatleskám.
,,Moc se omlouvám" řekla Teresa znova, ale já mávl rukou.
,,V pohodě" ušklíbl jsem se. Pravdou bylo, že to příšerně bolelo, ale to jsem jim říct nemohl. Mám svou hrdost!
,,Druhý oddíl na oběd!" Zvolal nějaký hlas a já zasténal. Teprve teď? Než příjde řada na nás, bude to pěkně dlouho trvat.

⚜Waryen⚜

,,...a já nevím co to je" dokončil jsem. Jakmile Justin zmizel zmizel z chatky, Frosty mě okamžitě podrobil výslechu. Mohl jsem mu říkat tisíckrát, že se chová jako zvědavá holka, on stejně neustoupil. Věděl, že mu to řeknu.
Popsal jsem mu to divné spojení, které mezi mnou a Nicole proběhlo.
,,Možná je to nějaká zvláštnost ohledně... Víš čeho" řekl Frosty. ,,Přecejen, to že toho víme hodně, neznamená že víme všechno"
Přikývl jsem. Mluvil takhle tajemně, jelikož jsem nechtěl riskovat, aby nás někdo slyšel. Už tak bylo dost těžké tajit naši činnost, na tož si to ještě vyřizovat s lidmi, kteří něco náhodou uslyší.
,,Co s tím budeš dělat?" Zajímal se Frosty.
,,Říct jí to nemůžu, dokud neobjeví svoje schopnosti" řekl jsem. ,,A to by nemělo být za tak dlouhou dobu"
,,Je zajímavé, že zrovna čtyři holky jako ony jsou spolu v jedné chatce" uvažoval Frosty a já povytáhl obočí.
,,Vážně je to tak zajímavé?" Zeptal jsem se.
,,Pravda" zašklebil se Frosty. ,,Vlastně je to docela obyčejné"
Pak začal o něčem mluvit, ale já už měl před očima jenom dívku se zlatýma očima.

Rozhodla jsem se, že vydám kapitoly naráz... XD
Protože kdybych to neudělala, tak by asi tahle kniha z mého profilu zmizela, protože pořád uvažuji, jestli byl dobrý nápad jí zveřejnit 😅😂

Bạn đang đọc truyện trên: Truyen2U.Pro