9.Flaška se točí...

Màu nền
Font chữ
Font size
Chiều cao dòng

,,Já se nudííím" zamručela Anja, když obvolala všechny co zná a na všechny sociální sítě vyvěsila svoje selfie.
,,Tak něco dělej" navrhla Teresa.
,,A co?" Odfrkla si Anja.
Já jsem ležela na posteli a četla si. Musela jsem zaměstnat své myšlenky taky něčím jiným, než Waryenem Hollandem. Ono to nebylo úplně jednoduché, když přímo vedle mě bylo okno, kterým jsem viděla přímo do okna jejich chatky. Nelíbilo se mi, že často úplně automaticky zvedám pohled od stránek, abych se podívala z okna. Nedělala jsem to schválně, opravdu!
,,Země volá Nicole, vrať se zpátky k nám" zvolala Anja zrovna ve chvíli, kdy jsem zírala z okna. Nikoho jsem na druhé straně neviděla, ale to mi nevadilo.
Zamrkala jsem a otočila se k ní. ,,Hu?" Zeptala jsem se inteligentně a ona se zašklebila.
,,Co budeme dělat?" Zeptala se jako znuděné dítě.
,,Já nevím, třeba házej šipky" pokrčila jsem rameny.
Anja se zakabonila. ,,Fakt díky" řekla. ,,Tak mě napadá... Frosty řekl, že pokud budu chtít, můžu jít k nim. Co toho využít?"
Teresa vzrušeně zatleskala, zatímco já s Marii jsme si vyměnily otrávený pohled. ,,Ne" řekly jsme jednohlasně a Anja na nás vrhla prosebný pohled.
,,Prosííím" zaškemrala. ,,Bude tam tvůj brácha a budeme tam my!"
,,Už tak jsem vedle Waryena musela sedět na obědě" zavrčela jsem. ,,Nestojím o to, chodit do jeho chatky"
,,Není to jenom jeho chatka, jsou tam i Justin, Frosty a Nicholas" namítla Anja a já se na ní s povytaženým obočím povytáhla. Tak jako tak, Waryen je šéf.
,,Pravda" zamumlala po chvíli a já souhlasně přikývla. ,,Každopádně, já jdu" zvolala. ,,Moc se nudím na to, abych celou hodinu seděla na zadku"
,,Já jdu s tebou" řekla Teresa.
,,Jenom proto, že tam bude Justin, že?" Poznamenala Marie a Teresa radši odvrátila pohled.
Odfrkla jsem si.
,,Asi půjdu" řekla nakonec Marie. ,,Nadšená z toho nejsem, ale když tam nebude Ruby..."
Nevěřícně jsem se na ní podívala. Zrádkyně!
Anja po mě hodila vítězný pohled. Byla jsem v pokušení tu zůstat a číst si, abych jí dokázala, že se umím zabavit i bez ní, ale nakonec jsem si zhluboka povzdechla.
,,Fajn" zavrčela jsem a nenápadně si strčila jednu šipku do kapsy kalhot. To jen tak kdyby náhodou, samozřejmě.

♡Anja♡

Věděla jsem, že Nicole je z návštěvy chatky čtrnáct hrozně nadšená, ale já jsem nechtěla strávit celý odpolední klid nuděním. A co člověka zabaví víc, než návštěva klučičí chatky? A navíc, pokud mě Nicole nezklame, tak mu zabodne tu šipku-kterou si tak nenápadně strčila do kalhot-do oka.
Rychle jsme vyběhly z chatky. Kdybychom se zdržovaly, vedoucí by nás seřvali, že nemáme být v odpoledním klidu venku. Už teď jsem věděla, že budu odpolední klid milovat. Protože to bude odpolední klid v mém stylu.
Ani jsem se nenamáhala zaťukat a vešla do chatky s veškerou grácií a elegancí.
,,Anja je tady!" Zvolala jsem a rozhlédla se po chatce. ,,Jsme tu pár hodin a už jste stihli z chatky udělat skládku" poznamenala jsem a ignorovala vyjevené obličeje ostatních. Nicholas tu nebyl, jenom Justin, Frosty a Waryen. Všichni leželi na svých postelích a hráli na mobilech.
,,Co tu děláte?" Zeptal se Justin zamračeně. ,,Teda, ne že bych nebyl nadšený z vaší společnosti"
,,Jelikož se nudím a předpokládám že vy taky, rozhodla jsem se udělat dobrý skutek a zařídit, že se nebude nudit nikdo" řekla jsem.
Frosty se posadil. ,,A co chceš dělat?" Zajímal se.
,,Záleží" usmála jsem se a jasně jsem slyšela, jak si Nicole za mnou odfrkla.
,,Zahrajeme flašku" rozhodla jsem.
,,Flašku?" Zopakoval Justin. ,,To je blbost"
,,No tak nehraj a nuď se" pokrčila jsem rameny. Neměla jsem v plánu, otravovat se s hloupým bratrem mé nejlepší kamarádky.
Všichni jsme si posedali na zem do kruhu, dokonce i Justin a Frosty oněkud vytáhl flašku od piva. Povytáhla jsem obočí a on nevinně pokrčil rameny.
,,Pravidla?" Zeptala se Teresa.
,,Žádná" odpověděla jsem a pousmála se nad jejich viditelným zděšením.
Frosty roztočil flašku, která ukázala na Marii. ,,Pravda nebo úkol?" Zeptal se jí a ona se ošila. Byla z nás nejmladší, pokud jsem slyšela dobře, jelikož jí bylo teprve patnáct. ,,Um, asi pravda" řekla.
Frosty se zamyslel. ,,Jo, proč nás tolik nesnášíš?"
Waryen po něm hodil varovný pohled. To mě zaujalo. Frosty nad ním jenom mávl rukou.
Marie semknula rty a pak řekla: ,,Protože jste stáhli Ruby do pekla"
Atmosféra zhoustla. Všimla, že Waryen pozoruje Nicole, která mu občas jeho pohled opětovala s takovou nenávistí, že Waryen radši odvrátil pohled. A mezitím po sobě nenápadně pokukovali i Justin a Teresa.
Měla jsem chuť nad nimi zakoulet očima.
Marie rychle roztočila flašku, která ukázala na ní samotnou. Roztočila jí znovu a tentokrát ukázala na Justina.
,,Úkol" řekl Justin, než se Marie stačila zeptat. Ta se zamyslela. ,,Udělej padesát kliků"
Justin protáhl obličej, ale nehádal se s ní a začal dělat kliky, zatímco my jsme pokračovali.
Flaška se točila a točila a padaly čím dál šílenější úkoly nebo otázky.
,,Tak, Waryene" zazubil se Frosty, kterému od trička odkapával džus, jelikož měl za úkol se jím polít. ,,Pravda nebo úkol?"
,,Úkol" odpověděl.
Všimla jsem si, že kluci nikdy neříkají pravda, jenom úkol. Zajímalo by mě, jestli jsou tak blbí, že si to ani neuvědomují, nebo to dělají schválně.
Frostymu se na tváři objevil široký úsměv, jakoby přesně v to doufal.
Waryen podezíravě přimhouřil oči.
,,Líbej se s Nicole" řekl Frosty a vyzývavě povytáhl obočí.
Justin vyprskl pití a já musela uhnout, aby mě nepoplival.
,,Ani nápad" zavrčela Nicole. Waryen se ani nehnul, jen jí zamyšleně pozoroval.
Zazubila jsem se, když Nicole vytáhla z kapsy šipku a ukázala jim všem její ostrý hrot.
,,Ty nosíš po kapsách šipky?" Ušklíbla se Teresa a Nicole pokrčila rameny.
,,No ták, ségrooo" řekl Justin. ,,Nebuď srab. Jinak ti tohle budu připomínat celý život"
,,Posluš si" zamručela Nicole. ,,A zabodnu ti tu šipku do oka"
,,No, je to Waryenův úkol" připomněl Frosty.
,,Ale já jsem součástí úkolu" namítla Nicole. ,,Takže mám právo-"
Frosty jí probodl pohledem a pak se otočil na Waryena.
Všichni napjatě čekali jeho odpověď, zatímco si Nicole hrála s šipkou v ruce.
,,Nebudu jí líbat, když nechce" řekl nakonec Waryen a Nicole se trochu uvolnila.
Frosty zakoulel očima a vypadal, že chce Waryenovi střelit.
Z trapné situace je zachránil hlas Cassidy, která ukončovala odpolední klid a volala všechny k sobě.
Já si přehrávala Waryeonova slova v hlavě. ,Nebudu jí líbat, když nechce'
Když nechce. To znamená, že by to klidně udělal, ale neudělá, jenom kvůli jejímu názoru. No, to rozhodně bylo zajímavé.

Bạn đang đọc truyện trên: Truyen2U.Pro