4. Matthew?

Màu nền
Font chữ
Font size
Chiều cao dòng

Mira ale nebyla podle očekávání sama. ,,Matthewe pozdrav! " štouchne kluka vedle loktem. ,,V pořádku. Nevychovanci prostě zdravit nemusí " Zazubím se na cež kluk ihned zareaguje. ,,No bohužel. Povahu nezměním, ale měla by sis dávat pozor na pusu. Nechceš snad urazit člena školního fotbalového týmu ne? " On a člen fotbalového týmu?! Trenér se zbláznil? ,,Nechte toho! Jdeme se kouknout okolo " navrhne Mira. ,,No dobře, ale nákupáky obíhat nebudu. Minule jsem nemohl týden chodit " zamračí se Matt. ,,Mno ale kam jinam? " Zeptám se. ,,A co třeba kino? "Ozve se Mira.
Kino se zdálo jako dobrý nápad, jenže. ....... ,,Popcorn došel!" Ano. V polovině filmu nám dojde jídlo a nikdo pro něj nechce zajít. ,,To snad ne" řekne Matt bez zájmu a vezme do ruky krabici s popcornem. ,,Ty sis koupil jen pro sebe! " Mira je asi v jídle nezastavitelná. ,,Pokud vím, tak jsem vše platil já " Měl pravdu. Nezaplatila jsem ani korunu. ,,Nech ho být Miri. Někteří jsou prostě už takový. Sobci. " baví mě někoho otravovat. ,,No jo. .......a taky tu jsou holky, které si o sobě myslí bůh ví co a pak prosí o odpuštění " A dost! Už mě štve! ,,Máš se mnou problém?!" Zeptám se. ,,To jsi tak blbá, že to nepoznáš sama? " uchechtne se Matthew. ,,Nechte toho už!" Je mi Miri líto, ale hodlám se hájit.
,,Slibte mi něco " přikáže Miriam jakmile výjdeme z kina na náměstí. ,,Nehádejte se aspoň v mé přítomnosti " Bude to těžký, ale přikývnu. Matt si přímo koleduje o nakopnutí do zadku. Já myslela, že bude jako Mira. Asi jsem se spletla. I když jsem to možná začala já. ,,Slibuju " usměje se na sestru Matthew. Musí být super mít sourozence. Chci mít taky nějakého. Nechci být jedináček. Asi jim budu ale vždy. ,,Ty Matte. Proč jsem tě dnes neviděla ve škole? " Zeptám se ho. ,,Seděl jsem hned vedle tebe. Mir většinou sedí na tvém místě. " Vysvětlí. Miře to asi moc nevadí jelikož se na mě usmála.

(Matthew )

No nevím jestli je delší, ale zajímavá podle mě ano 😊

Bạn đang đọc truyện trên: Truyen2U.Pro