117.-Problémy, problémy, problémy..

Màu nền
Font chữ
Font size
Chiều cao dòng

Pohled Skyabelle

,,Holky?" ozvala se blonďatá Alexis a my ostatní zabroukaly na znamení toho, že jí posloucháme. ,,Co si oblečete na tu párty?"

,,Ty tam vážně půjdeš?" divila se rudovlasá Rose a já se uchechtla.

,,Ano, Rose Snapeová, já jdu na tu párty, protože nehodlám prožít svůj sedmý ročník v knížkách," ušklíbla se Al.

,,De javu," uchechtla jsem se a otevřela jsem svůj malý růžový zápisník.

,,Lex, Lee z té sukně bude na větvi," uznala Clarisse, ale já ty jejich rozhovory moc nevnímala. Do hlavy se mi nahrnula snad všechna krev v těle a já si znovu četla ty datumy.

,,A do prdele," zaklela jsem a všechny tři se na mě podívaly s otazníkem ve výrazu.

,,Co?" nechápala Lexi a já polkla.

,,Co se děje, Belle?" přidala se k ní Clar a její očka sklouzly k tomu zápisníku.

,,Proč máš v ruce kalendář s zámkem?" pokračovala v rozhovoru Rose, která už si taky všimla.

,,J-já," vykoktala jsem zaraženě. ,,M-mám zpoždění."

,,Jak dlouho?" zeptala se Clar a mě se začínaly na očích ukazovat slzy.

,,D-dva měsíce," vypadlo ze mně a všechny vyhrkly.

,,Není to ze stresu?"

,,Bože, ty jsi v tom?"

,,Seš si jistá?"

Otázky se na mne hrnuly ze všech stran. Hnědovláska si ke mně přisedla a nahlédla do zápisníku.

,,Ne, ne, ne," opakovala jsem si. ,,Tohle nemůže být tak jak to vypadá."

,,To doufej, holka," vydechla ostrašeně Ali a já si položila čelo do dlaní.

,,Je víkend, já klidně zaskočím do Prasinek," nabídla se Rose a já zavrtěla hlavou.

,,To je fajn, Rose," odpověděla jsem. ,,Já vím, že tohle není jen tak samo sebou. Vždycky jsem to měla pravidelně, ale pořád jsem se přesvědčovala, že je všechno ok."

,,T-takže si myslíš, že čekáš dítě?" řekla opatrně Alexis a já pokrčila rameny.

,,Já tomu prostě nevěřím," přesvědčovala jsem sama sebe. ,,Vždyť jsem nezvracela ani jsem nebyla nějak extra přecitlivělá."

,,Jsi výjimka," odvětila prostě Clarisse a v tu chvíli Al vypískla.

,,Ty máš pech, Belle! Teď by mě vážně zajímalo, jak na tohle bude reagovat tvůj táta!" vydechla. ,,Jestli mu dal přes hubu jenom za to, že s tebou chodí... myslím, že bys měla začít vybírat kytky na pohřeb, protože trenér Potter se zaručeně postará o to, aby se nevzbudil."

Clarisse a Rose po ní mrštily nenávistným pohledem a já si vyhrnula tričko. Přemýšlela jsem, jestli vůbec můžu být těhotná.

Jenže potom jsem si vzpomněla na u noc, když jsem měla ten školní trest, potom jsem s Fredem spala. A nepoužili jsme ochranu.

,,Pro merlina, já jsem těhotná," vydechla jsem nahlas, i když jsem si chtěla jenom myslet.

,,Jak to víš?" chtěla vědět Clarisse a já krčila ramena.

,,To je prosté," zamumlala jsem. ,,Úplně to sedí."

•••

,,A potom jsem ten davivý dortíček dal..." vyprávěl nadšeně George, ale zasekl se ve chvíli, kdy si mě všiml. ,,Máš tu přítelkyni, brácho."

Fred se rychle obrátil a pohlédl na mě tázavým pohledem. ,,Děje se něco, lásko?"

,,Můžeš na chvíli?" prosila jsem ho polohlasně a on na kluky hodil omluvné očko.

Odešli jsme kousek stranou od ostatních lidí, kteří sedávali ve společenské místnosti.

,,Co se děje?" zajímalo ho a já se zhluboka nadechovala. Zabořila jsem pohled po země, snažila jsem si v hlavě uspořádat vše, co mu v následujících minutách řeknu.

On mi zvedl bradu a nakrátko mě políbil. Když odlepil svoje rty od těch mých, šeptl: ,,Mě můžeš říct cokoliv."

,,Neříká se mi to zrovna snadno," zamumlala jsem po chvilce a už jsem se nepokoušela vyhýbat jeho zkoumavému kukuči. ,,Jsem těhotná."

Zase jsem to řekla nahlas a stále jsem tomu nemohla uvěřit. Neměla jsem ponětí, co budu dělat, kam půjdu, jak to asi povím mámě a tátovi?!

,,Seš si jistá?" vypadlo z něj po pár sekundách a já pokývala hlavou.

,,Pamatuješ tu noc po trestu u Umbrigeové?" napověděla jsem mu a z jeho výrazu jsem odtušila, že si vzpomíná.

,,Byla to krásná noc," poznamenal a z ničeho nic mě znovu políbil. Tentokrát do polibku dával mnohem více vášně, lásky a obecně citů.

,,To je tvoje reakce?" zeptala jsem se v klidu, on se rozhlédl okolo a přes tričko mě pohladil po mém (zatím plochém) bříšku.

,,Já tě miluju, Skyabelle Leone Jamesová," povzdechl si a mluvil zcela vážně. ,,Já se o tebe.. i to malé postarám, přísahám. Chci, aby se to miminko narodilo do domova, ve kterém bude spousta lásky. Chci s tebou žít."

,,Já tě tak moc miluju," vyhrkla jsem a znovu jsem ho políbila. ,,Byla ve mně část, která si myslela, že mě budeš chtít poslat na potrat."

,,To bych nikdy neudělal," zakroutila pohotově hlavou. ,,Nejsem tvůj táta."

***

Historie se opakuje😂😂❤

Doufám, že se na malého nebo malou těšíte 😂❤

☕Sharie

Bạn đang đọc truyện trên: Truyen2U.Pro