23.-Nevydařený výlet

Màu nền
Font chữ
Font size
Chiều cao dòng

Pohled Sky

První den školy uplynul a já jsem věděla, že zkombinovat školu a ještě hledání mých rodičů bude těžké.

Hleděla jsem z okna a sledovala, jak v venku prší, což bylo v Anglii zvykem.

,,Holky, my musíme do Prasinek!" prohlásila Lexi a já si vyměnila pohled s Clar.

,,Nesmí se náhodou do Prasinek až od třetího ročníku?" hádala jsem a ona obrátila zraky v sloup.

,,O důvod víc, proč tam jít, nemyslíš?" pozvedla obočí a Rose vycházela z koupelny.

,,Já se toho nezúčastním," řekla nám zrzavá dívka a Clarissa přivřela oči.

,,A ty snad víš, jak se tam dostat?" zajímalo ji a ona radostně zatleskala.

,,Ne, ale znám někoho, kdo ano," odpověděla a já přemítala o tom, kdo by to mohl být. Nikdo mě nenapadl. ,,Ono jich je teda víc, ale to nevadí. Fred, George, Lee a Josh!"

,,Oni do tohohle namočili i Joshe?" zhrozila se hnědovláska a blondýnka rozhodila rukama.

,,A co? Jsi jeho chůva?" zavtipkovala, ale Clarissa jí propálila nenávistným pohledem, protože merlin-ví-proč nealko na Joshe zodpovědnost.

,,Já půjdu," přihlásila se po chvilce rozhodování Clar a společně s Alex na mě zíraly.

,,Fajn, tak já půjdu taky," usoudila jsem nakonec a Alexis vyběhla z pokoje, aby to mohlo říct klukům.

,,A ty teda nepůjdeš?" zopakovala jsem tu otázku, kterou jí před tím položila Alex a ona zakroutila hlavou.

,,Ne, já nechci být v průseru," též zopakovala svou odpověď a sedla si na postel s učebnicí lektvarů.

,,Fajn," zamumlala jsem a následovala jsem Clar do společenské místnosti.

,,Jste připravený na pořádný dobrodružství?" ozvalo se za druhé strany a já se hbitě otočila.

Hlas patřil Georgeovi, který sbíhal pí schodech do společenky. Hned za ním se řítil jeho bratr a jeho přátelé.

,,Kde máte tu čtvrtou?" zeptal se Fred, když si nás přepočítal.

,,Ta se šprtá," dala mu odpověď Alexis s úšklebkem. ,,Jaký otec, taková dcera."

,,Jaký je plán?" promluvila jsem, protože jsem nedokázala pochopit, co mají všichni proti Rose.

,,Je to jednoduché," začal Lee. ,,Proplížíme se chodbami ven z hradu a potom se dostaneme až do Prasinek."

,,A co tam vlastně chcete dělat?" chtěla vědět Clarissa a založila si ruce na prsou. ,,Opít se v jedenácti?"

,,Plán je takový, že se vkrademe do jednoho obchodu se sladkostmi," doplnil ho Fred a všichni jsme se tedy vydali pryč z Nebelvírské věže.

Na temných chodbách nikdo nebyl než jsme potkali osobu, kterou jsme vážně potkat nechtěli.

,,Ticho! Někdo jde!" sykl Josh a my zaslechli kroky.

,,A ta tvoje sestra je teda miláčkem tvých rodičů, Kath?" nemohla jsem přeslechnout ledový hlas Adele, která se pravděpodobně vracela s mojí sestrou z večeře.

Nesnášela jsem Adele, Katherine a vlastně i sebe za to, co o mně říkala.

,,Já jdu zpátky," zašeptala jsem rozhodnutě, protože jsem si byla stoprocentně jistá, že by mě moje sestra s radostí práskla.

,,Sky má pravdu," přidal se ke mně Fred tlumeným hlasem, chytl mě za moji paži a zatáhl mě za další roh, aby mě ty dvě zmijozelky neviděly.

,,Pusť mě!" zaječela jsem zděšeně a vysmekla jsem se mu. ,,Co to děláš?"

,,Právě jsem ti zachránil krk, ale jinak jsem nic neudělal," zamumlal a já se uchechtla.

,,Díky," usmála jsem se na něj, ale když se ohlédla zpátky, už jsem nikoho neviděla.

,,Vrátíme se?" navrhl Fred a já zakroutila hlavou.

,,Necháme je ve štychu?" zvedla jsem obočí a on mávl rukou.

,,Oni si poradí," přesvědšoval mě. ,,A do Prasinek se vrátíme později."

***

Zdravím 🖑😂💖

Proč vydávám již druhou kapitolu?😂 Mám hodně předepsáno a proč vám neudělat radost, ne?😂

Mimochodem jsem vás chtěla upozornit na to, že jsem si vytvořila Facebook čistě pro Wattpad 😂💖

Takže pokud se chcete dozvědět více o mém psaní a jak budou vycházet kapitoly, ráda si vás přidám do přátel 💖

☕Sharie

Bạn đang đọc truyện trên: Truyen2U.Pro