25.-Pocit naděje

Màu nền
Font chữ
Font size
Chiều cao dòng

/O dva roky později/

Pohled třetí osoby

Sophie opět navštívila svou sestru pod jiným jménem a nikomu nebylo nijak divné, že ji tak často navštěvuje.

Ty dva roky uběhly jako voda, protože všichni měli co dělat. Společně vymýšleli, jak nepozorovaně utéct z Azkabanu.

Blonďatá dívka díky sedla na trojnožku a přátelsky se usmála na svou sestru.

,,Tak jak jsi na tom z útěkem?" zamumlala pobaveně Sophie a Scarlett jí nejí úsměv oplatila.

,,Pracuji na tom," mrkla na ní. ,,Pracujeme."

O celu vedle byl vězněn Sirius Black, který nemohl myslet na nic jiného než na ni. Jaké by to vyloženě vrátit čas, nedovolit, aby se James vrátil k její lásce.

Byl opřený o studenou zeď a moc dobře slyšel, o čem se baví Scarlett a její malá sestřička.

Cítil se provinile. Zamiloval se do holky, svého nejlepšího kamaráda, kterého bral jako bratra.

Radši ani nechtěl vědět, co vy si o něm myslel, nebo co si o něm myslí, jestli ho nějak pozoruje.

Scarlett si myslela, že Sirius spí, takže vedla se svou sestrou rozhovor, který by asi před Siriusem nevedla.

,,Mluvila si s May?" zeptala se hnědovláska, její sestra pokývala hlavou a podle jejího výrazu by člověk soudil, že z toho není nadšená.

,,Úplně přišla rozum," pípla slabým hláskem a Scarlett si skousla ret.

,,Chudák," povzdechla si a Sophie se podívala za sebe, aby si ujistila, že je nikdo neposlouchá.

,,Ztratila bratra a celou svou rodinu a to bylo to, co ji zlomilo," odvětila Sophie a Scarlett přikývla.

,,Sirius také pracuje na-"

,,Počkat!" skočila jí do řeči. ,,Co má s tímhle co dělat Sirius?!"

Sirius zpozorněl. Zajímala ho její reakce, protože prostě někde v hloubi duše doufal, že si ho Scar nevybaví jako toho sukničkáře, co si nebyl schopen udržet vztah.

,,Až já uteču, Azkaban bude mnohem více chráněný a Sirius tak nebude mít už skoro žádnou šanci se odsud dostat," řekla jí Scarlett a Sophie si položila ruce do dlaní.

,,Koho sakra zajímá Sirius Black? Ty se z Azkabanu chceš dostat protože chceš najít svojí Bellu,'' snažila se jí připomenout blondýnka a Siriuse, i když seděl na studené zemi, zahřálo u srdce.

,,On je můj nejlepší kamarád a byl i Jamesův," argumentovala Scarlett. ,,A je stejně nevinný jako já!"

,,To nevíš!"

Sirius zavřel oči. V jeho oči se mu odrážel ten pocit vítězství a naděje. A ten pocit byl sladší než med, čokoláda a kafe po ránu.

,,Já to vím," prohlásila jistě Scarlett, která se už očividně pevně rozhodnula. ,,Mimochodem, už jsi našla ty Oliverovi?"

,,V Londýně a okolí žije šest rodin Oliverových a pět z nich mají minimálně jednu dceru," pověděla jí. ,,Mimo to, já, Charlie a Mattie pojedeme za babičkou Molly a dědečkem Arthurem."

***

Kdo je na mém FB, tak ví, že jsem teď na školním výletě, takže dneska a zítra pravděpodobně nevyjde kapitola😭😭😭

☕Sharie

Bạn đang đọc truyện trên: Truyen2U.Pro