26.-Párty

Màu nền
Font chữ
Font size
Chiều cao dòng

Pohled Sophie

Opustila jsem to depresivní místo, jménem Azkaban a zavřela oči. Soustředila jsem se, abych se přemístila do bytu, kde před lety bydlela Scarlett a dokonce i já než jsme odjeli s Charliem na stáž do Rumunska.

Odemkla jsem hlavní dveře a zpozorovala, jak si Charlie s Mattem hraje, no kouzlí.

Bylo to okouzlující vidět, jaké pouto mezi nimi tkví. Otec a syn. Připomnělo mi to, když jsem přijela na Vánoce do Anglie a viděla jsem Bell s mojí sestrou.

,,Jak ses měla v base?" zavtipkoval Charlie mimo Matta a já na něj hodila poker face.

,,Jste připraveni navštívit babičku a dědečka?" zeptala jsem se tentokrát obou a prakticky jsem dělala jakoby by jsem Charlieho předtím neslyšela.

•••

Kouzelným autem, které dostal můj zrzavý manžel od mého zrzavého tchána jako svatební dar, jsme přistáli před domem Weasleyových, který měl pořád tak nezvyklý tvar.

Z domu se ovšem rozléhala hudba a to především mě trochu zaskočilo. Opatrně jsem pootevřela dveře a zahlédla všude přítomné balónky, konfety a... pochopila jsem, že tady Molly s Arthurem nebudou.

Ty dveře jsem otevřela dokořán a George ztuhl.

,,A do-"

,,Jé! Ahoj, brácha," vypadlo z Freda a Charlie si ho změřil tím jízlivým pohledem.

,,Co. Se. To. Tady. Děje?" sjela jsem oba pohledem a George zašustil dlaněmi.

,,Prosím, švagrová! Nepráskni nás!" dětsky zamrkal a já si vyměnila pohled se svým manželem.

,,A co tohle je?" rozhodil rukama Charlie a Fred převrátil očima.

,,To jsi v tom Rumunsku přišel o všechnu párty náladu?" setřel ho a muž, který stál vedle mě ho propálil nenávistným pohledem.

,,Prostě sem přijede pár kamarádů," oddechl George a já si založila ruce na prsou.

,,Kolik že ti je?" pozvedla jsem pobaveně obočí a ti dva se na mě též nesnášenlivě dívali.

,,Percy, Ron, Ginny a rodiče jsou u pratety Muriel, takže jestli se s nimi chcete vidět,  tak bych opravdu ocenil-"

,,Fred tím chtěl jen říct, že vás méně hrozně rádi, ale-"

,,Zdravím!" ozvalo se ve dveřích. Já se prudce otočila a na prahu tohoto domu stála blonďatá dívka, která ačkoliv jsem jí v životě neviděla, někoho mi připomínala.

,,Jé, ahoj Sky," pozdravil jí Fred a ta blondýnka pohlédla na Charlieho.

,,Vy jste Charlie Weasley, že ano?" obrátila se na něj a můj manžel jí podal ruku.

,,Moc mě těší.." zasekl se, protože mu neřekla svoje jméno.

,,Skyler Oliverová," doplnila ho a zasmála se.

Mnou jakoby proběhl mráz a ta holka se obrátila ke mně.

,,A vy jste Sophie Weasleyová," hádala a přivřela jedno oko.

,,Těší mě, že poznávám kamarádku, mých švagrů," uculila jsem se a strčila do Charlieho.

,,Půjdeme, ne?" zamumlala jsem směrem k němu. ,,Nebudeme tady oxidovat."

,,Ne, to rozhodně neděláte," zakroutila hlavou Skyler a mě bušilo srdce jako o život.

,,Jsi tady jako vždycky přesně," uznal Fred a Sky se uchechtla.

,,To víš, s mojí drahou sestřičkou jsem už doma nemohla zůstat ani minutu. A tohle je skvělý způsob, jak naštvat svoje rodiče," odpověděla jí s nadhledem a já úplně viděla Siriuse. Prostě jsem si nemohla pomoct.

***

Vzhledem k tomu, že jsem asi chytla Wi-Fi, takže se pokouším vydávat😂

Budu moc ráda za každý názor 💖

☕Sharie

Bạn đang đọc truyện trên: Truyen2U.Pro