27.-Minulost nejde zapomenout

Màu nền
Font chữ
Font size
Chiều cao dòng

Pohled třetí osoby

Sirius seděl opřený o tu zeď, přivázaný provazy a přemýšlel. Možná by někomu mohlo přijít, že být zavřený deset let musí být příšerné, protože vlastně přemýšlíte pořád.

A taky že ano. Sirius se za tu dobu změnil víc než by čekal i víc než by si přál. Když si vzpomněl, že před deseti lety byla jeho jediná starost to, aby měl perfektní úsměv, účes a imige.

Vedle v celé sedí někdo, pro koho by zemřel, jenže skončilo to jinak než chtěl. Nakonec to bude Scarlett, kdo je zachrání. Bude sice skvělé být pryč, ale kdyby je dostal z Azkabanu on, byl by to ten hrdina.

Styděl se za sebe, že je takhle sobecký. Kdyby se měl ale rozhodnout znova ve chvíli, kdy by si měl vybrat mezi Jamesem a Scarlett, vybral by si, i když to je špatný, Scarlett.

Scarlett se zvedla z chladné země, stoupla si na špičky nohou a co nejvíce se nahla do vysoko položeného mřízovaného okénka, které se nacházelo mezi věznicí hnědovlásky a hnědovláska.

,,Siriusi?" zašeptala zoufale. V momentě, kdy jen zaslechl její hlas, vyskočil na nohy. Nahnul se do okna, ale ani jeden nebyl tak vysoký, aby do něj mohl vidět. Každý do něj pouze natáhl svou ruku a Sirius jí na za ní pevné chytl.

,,Ano?" polkl ztěžka, když jí konečně držel. Ubíjelo ho, že jí nemohl obejmout, uvařit snídani, možná i políbit.

,,Slibuju ti, že nás odsud dostanu," odvětila po dalších chvilce ticha a Sirius zhluboka nadechl.

,,Takhle to být nemělo," zamumlal potichu a Scarlett přivřela oči. ,,Dlužím ti to."

,,Ne, ty mi nic nedlužíš," nesouhlasila s ním. ,,Celou dobu jsi tu pro byl, když mě James ignoroval a já se k tobě chovala jako k tomu legendárnímu Cassanovovi."

Siriusovi se rozběhlo srdce asi na dvě stě tepů za minutu. Držel jí za ruku, takže Scarlett cítila, jak rychle nu srdce bije.

,,Děje se něco?" starala se hnědovláska a Sirius jí hned podal odpověď.

,,Ne, je to vlastně víc než v pořádku," ještě pevněji jí stiskl ruku. ,,Budeme v pohodě."

Z studené ruky chladného Siriuse Blacka se stala hřejivá dlaň, kde se dívka merlin-ví-proč cítila bezpečně.

,,Co ta tvoje teta?" zajímalo ho a Scarlett si povzdechla.

,,To je ve hvězdách," dala Siriovi odpověď. ,,Ona z toho Azkabanu potřebuje, ale já se bojím, že to bude další problém na našem dlouhém seznamu problémů."

***

je tak miluju😂😂❤❤ Kdo je miluje taky?😯😯💖💖

Budu moc ráda za každý názor 💖💞💖

☕Sharie

Bạn đang đọc truyện trên: Truyen2U.Pro