29.-Propletené vztahy

Màu nền
Font chữ
Font size
Chiều cao dòng

Pohled Sky

Všichni po mě hodili nenávistný pohled a já zavřela oči.

,,Mám tu otázku zopakovat? Nebo mi někdo řekne, kdo je Lily Evansová?" zopakovala jsem a Alexis si povzdechla.

,,Lily Evansová byla manželka Jamese Pottera a je to matka Harryho Pottera," objasnila mi a já si založila ruce na hrudi.

,,Tak počkat," zamyslela jsem se. ,,Rose je třináct a Harry Potter pojede do Bradavic, tím pádem je mu jedenáct. A jestli jsem to správně pochopila, tak otec Harryho Pottera je James Potter-"

,,Ano, Sky, pochopila si to správně," odsekla mi Rose a Alexis se ušklíbla.

,,A řekl ti táta, že James byl úhlavní nepřítel Jamese?" zeptala se blondýnka a zrzka vytřeštila oči.

,,Co prosím?" nechápala a všichni opět naslouchali.

,,Moje máma byla Lilyina kamarádka," pípla Clarissa a mě bušilo srdce.

,,Jak to víš?" vyhrkl Josh a Clarissa se zhluboka nadechla.

,,V jednom trezoru Meadowesových jsem našla deník," odpověděla mu a Lee, Fred a George všem dolili dýňový džus.

,,Tak si připijme na to, že jsme nalezli další tajemství," Lee pozvedl skleničku a já si uvědomila, že už dva roky hledám vodítka k mojí mámě nebo tátovi, ale skoro nic jsem nenašla.

,,Na nový školní rok!" vykřikla Rose a přesně v moment, kdy to dořekla, Fred pustil hudbu.

,,Na naše přátelství!"

•••

,,Jak bylo u krvezrádců?" zajímalo Katherine, když jsem další den vrátila od Weasleyových.

,,Víš, sestřičko, vzhledem k tomu, že si většina lidí myslí, že naši rodiče jsou motáci, nemáš ani to nejmenší právo někomu jinému říkat krvezrádci," setřela jsem jí a ona si propletla ruce.

,,Jde o to, drahoušku, tvojí a moji rodiče nejsou ti samí lidé a já pocházím z rodiny MacCherylových a Riversových, takže-"

,,Ať chceš nebo ne, Kath, mě vždycky budou brát jako Oliverovou," falešně jsem se pousmála a do našeho (bohužel) společného pokoje přišla máma.

,,Máte hlad, zlatíčka?" zajímalo jí a já zakroutila hlavou.

,,Ne, já si sbalím do Bradavic," zamumlala jsem, ale zato Katherine nakonec byla ráda, že z toho pokoje vypadla.

Otevřela jsem ten kufr a naskládala do něj tu hromadu oblečení, kterou jsem si s sebou brala.

Dále jsem tam položila sloupec knih a učebnic, pergamenů, inkoustů, jídla pro Snowie a dalších potřeb pro jednotlivé hodiny.

Do Bradavic jsem se těšila, ale na druhou stranu jsem se děsila až na chodbě budu znovu potkávat Adele Malfoyovou v doprovodu mé nejdražší sestřičky.

Mezi učebnici Jasnovidectví jsem si založila podepsané povolení, že můžu o víkendech navštěvovat Prasinky, kde jsme už sice byli mnohokrát na černo, ale proč to neudělat.

Jedna část mě mi našeptávala, abych se na hledání svých rodičů vykašlala a konečně si užívala svůj život.

Kdyby by to bylo takhle jednoduché. Já jsem prostě nemohla přestat. Konečně jsem objevila způsob, jak si prohlédnout své vlastní vzpomínky.

Ten předmět se jmenoval myslánka, ale já měla jeden nepatrný problém. Neměla jsem ponětí, kde ji seženu.

***

Co si o tom myslíte? 😂😂😂 A chtěli byste ještě jednu kapitolu?😂❤

☕Sharie

Bạn đang đọc truyện trên: Truyen2U.Pro