30.-Je naživu

Màu nền
Font chữ
Font size
Chiều cao dòng

Pohled třetí osoby

,,Bell je naživu," vyhrkla blonďatá dívka, když jí pustili do cely Scarlett.

Scarlett vytřeštila oči a celý svět jako by se zpomalil. Jako by jí právě spadl kámen ze srdce, jako by měla zase pro co žít.

,,J-jak t-to v-víš?" vykoktala, protože nebyla schopna skoro ničeho.

,,Byla jsem u Weasleyových, kde jsem zastihla jednoho mýho švagra, jak pořádá menší večírek a první host byla blonďatá holka, co měla úplně stejně sebevědomý pohled jako ty," začala svoje vyprávění a hnědovlásce připadalo jako by se okolo ní nenacházel jediný mozkomor.

,,Byla to Oliverová?" zajímalo Scarlett a Sophie pokývala hlavou.

,,Skyler Oliverová," doplnila jí a Scarlett se zatvářila jako by jí proběhl elektrický proud.

,,To není možné," vydechla zděšeně a Sophie nechápavě přivřela oči.

,,Co se děje?" chtěla vědět a Scarlett zavřela oči.

,,Víš, jak se jmenuje naše prababička?" otázala se a Sophie zakroutila hlavou, čímž jasně naznačila to, že neví. ,,Byla to Skya Malfoyová."

,,Takže si myslíš, že možná i Brumbál chce, aby Bell zjistila, kdo je její matka?" hádala Sophie a Scarlett jí přitakala.

,,Jednoduše řečeno. V tomhle světě neexistuje něco jako náhoda."

•••

,,Věděl jsi, že se do Anglie přestěhovala Sophie Weasleyová?" vpálila mu do tváře Minerva McGonagallová a Albus se klasicky zatvářil, jako by ho to vůbec nerozhodilo.

,,Moje nejmilejší-"

,,Ty tituly vynech, Albusi," odfrkla si Minerva a Albus v tu chvíli vyměnil karamelky za láhev vína.

,,A víš, Minnie, že pravidelně navštěvuje svojí sestřičku Scarlett?" setřásl jí a žena mohla vybouchnout zlostí, když jí nazval Minnie.

,,Děláte lidem ze života peklo," vyčítala mu. ,,Dozvěděla jsem se, že Skyler, Isabelle nebo jak se sakra jmenuje tajně chodí v noci do knihovny do oddělení s omezeným přístupem, ale já jsem jí nedokázala obvinit, protože to vlastně není její chyba."

,,Moc dobře víš, že nikdo není dokonalý a můj plán také moc dobře pokaždé nevyjde," pověděl jí a hodil do sebe skleničku bílého vína.

,,To není výmluva!" vykřikla na něj, ale s ním to nepohlo.

,,Jde tu o tu holku nebo o to, že si na mě vyléváš vztek z minulosti?" zeptal se jí, čímž zasáhl její slabé místo.

,,Tohle nemá s minulostí vůbec nic společného!" zareagovala rychle, ale Brumbál jednal stále v klidu.

,,Do Bradavic přijede Harry Potter," řekl jí a ona zvedla obočí.

,,A co já s tím?" rozmáchla rukama. ,,Já jsem ke všem spravedlivá a myslela jsem si, že jsi to samé. Jenže od té doby, co se narodil Harry Potter, ty jsi jako zaslepený. Neustále si něco šeptáš se Severusem Snapem-"

,,Každý máme svoje oblíbence," pokrčil rameny. ,,A ty nemáš sebemenší ponětí o tom, o co tady jde."

,,Drahý Albusi, mě došlo, že si s Severusem nešeptáš o značkových trenýrkách."

***

Ne, tohle jsem nenapsala 😂😂😖😖 Kdo miluje Minnie a Alba? 😂😂😂

Budu moc ráda za každý názor 💖💞💖

☕Sharie

Bạn đang đọc truyện trên: Truyen2U.Pro