31.-Nový školní rok je neoficiálně zahájen!

Màu nền
Font chữ
Font size
Chiều cao dòng

Pohled Sky

Nadešel ten den. Nadešel den, kdy jsem se zase vracela do Bradavic.

,,Ne, že uděláte nějaký průšvih," pokáral nás táta trochu s nadhledem a se trochu usmála.

,,Neboj, tati, já zajistím, aby mě odsud vyhodili," zamumlala jsem a krátce jsem se s nimi rozloučila, narozdíl od Katherine, která to dělala trochu déle.

Rychlým krokem jsem se přesouvala ke sloupu, kterým jsem proběhla, abych se dostala na nástupiště devět a tři čtvrtě.

Než jsem ale stačila zmizet, na rameno mi poklepala něčí ruka.

,,Bože!" zaječela jsem vyděšeně a prudce jsem se otočila.

,,Promiň, já tě nechtěl vystrašit," zazubil se od ucha k uchu zrzavý chlapec a to mě přinutilo se usmát.

,,Tak ráda tě zase vidím, Frede," vydechla jsem a objala ho.

,,Však já tebe taky," mrkl na mě spiklenecky a já zahlédla i George.

,,Zdravím, Skyler," pozdravil mě a hned ta ním jsem zahlédla další členy rodiny Weasleyových.

,,Paní Weasleyová," obrátila jsem se na Molly Weasleyovou, která držela za ruku svojí dceru Ginny.

,,Sky, jaká radost tě zase vidět," ze široka se usmála a sloupem proběhl Percy.

,,Frede, teď běž ty," pobídla jednoho z dvojčat paní Weasleyová.

,,Já jsem Fred!" prohlásil George, který stál dál ode mně.

,,Vážně si říkáš naše matka?" založil si uraženě rukama na prsou Fred a paní Weasleyová mávla rukou.

,,Promiň, Georgi," omluvila se mu a Fred se rozběhl.

,,Dělám si legraci, já jsem Fred," zasmál se a George ho následoval.

Uchechtla jsem se a taky běžela proti té zdi. Pro jistotu jsem zavřela oči, ale když jsem je znovu otevřela, přede mnou se mi objevilo to, co jsem milovala.

Nastoupila jsem do vlaku a hned v prvním kupé jsem nemohla přehlédnout Alexis, jak nadšeně vypráví nějakou historku nebo spíš drb Joshovi a Clarisse.

,,A představte si, že- bože, ahoj, Sky!" vyjekla Lexia a skočila mi okolo krku, že jsem byla ráda, že jsem dýchala.

,,Taky tě ráda vidím, Lexi, ale ráda bych dýchala," zajíkla jsem se a ona mě hned pustila.

,,Promiň, Sky," zasmála se blondýnka a hnědovlasá Clarissa Meadowesová se taky zvedla, aby mě obejmula.

,,Viděla jsi ostatní?" zajímalo Joshe a já přikývla.

,,Setkala jsem se s dvojčaty, ale ty někam zmizeli a Leeho ani Rose jsem bohužel nezastihla," odpověděla jsem a já měla takový ten nepříjemný pocit, že za mnou někdo stojí.

,,My o vlku," ušklíbl se Josh a zvedl se aby se pozdravil s Leem.

,,Slyšela jste to, že ve vlaku je Harry Potter?"

Bạn đang đọc truyện trên: Truyen2U.Pro