32.-Navždy a napořád

Màu nền
Font chữ
Font size
Chiều cao dòng

Pohled Sky

Do kupé přišla i Rose s dvojčaty a vlak se konečně dal do pohybu. A to byl čas, kdy se Alexis rozhodla mluvit.

,,Viděla jste někdo toho Harryho Pottera?" zeptala se a já převrátila očima.

,,Ne," vypadlo z Rose. ,,Ale podle táty je to namyšlený idiot, který když zjistil, že je vlastně slavný, tak mu to dost zvedlo ego."

,,Uvědomuješ si, že je to tvůj nevlastní bratr?" zeptal se s bolestí v hlase Lee a rudovláska pokrčila rameny.

,,Já ho tak brát nebudu, ať s tím nepočítá," zamumlala zahořkle a Fred se zatvářil nadšeně.

,,Ale stejně je to borec, ne? Přežil smrtící kletbu," odvětil uznale Fred a já si uchechtla.

,,Já prožívám mnohem horší věci," rozhodila jsem rukama. ,,Chodím na hodiny lektvarů, bez urážky Rose."

Rose mě prostřelila tím nenávistným pohledem, ale ostatní se zasmáli.

,,Nebo žiju pod jednou střechou... co pod jednou střechou! Já s Katherine sdílím i pokoj! Bez urážky, Kathie," pověděla jsem jim na oko uraženě a hned na to jsem se přidala k záchvatu smíchu ostatních.

,,Je mi jedno, jestli je ten Potter nějak výjimečný. Vy všichni jste výjimečný i bez to, aniž byste přežili. Všichni jste úžasní," odcitovala jsem a v kupé nastalo to ticho, které si připadali jako součást něčeho.

,,I když každý máte svoje chyby, jste ti nejlepší lidé které znám," vydechla Rose a Clarisse ukápla slza.

,,Ty brečíš?" vyhrkla pobaveně Alexis a ona si tu slzu utřela.

,,V sirotčinci jsem nikdy neměla žádné přátele. A Joshe jsem ve spousta momentech ani nevídala.. ale teď? Mám vás a to je to nejlepší, co se mi mohlo stát," povzdechla si dojatě Clar a my se pousmáli.

,,Navždy a napořád."

•••

,,Proč vlastně vidím testrály, když ty ne?" zajímalo mě a tahle otázka padla na Rose, nejchytřejší osobu na světě.

,,Viděla jsi někoho umřít," odpověděla mi a já přivřela oči.

,,Nepamatuju si, že bych někoho viděla umřít," zamumlala jsem si pro sebe a všichni jsme nastoupili do kočárů.

,,Tohle je zvláštní pocit," zatřásl sebou Lee a zatvářil se hrozně ustrašeně.

,,Co se děje?" staral se Josh a Lee propukl v hlasitý smích.

,,My už se nikdy nepodíváme do Prasinek na černo."

•••

Měla jsem opřený loket o stůl a svojí hlavu jsem měla položenou ve své dlani. Byla jsem docela znuděná, protože se čekalo jen na to, až se McGonagallová vykecá a pustí prváky do Velké síně.

O vteřinu na to se tak konečně stalo. Ty obrovské dveře se otevřely a uličkou ve prostřed se šířil dav těch malých dětí.

,,Na začátek bych chtěl připomenout, že je zakázáno chodit do Zapovězeného lesa a kouzlit po chodbách. Dále by chtěl pan Filch připomenout, že je přísně zakázáno chodit do chodby v třetím patře v pravo, pro ty co nechtějí zemřít bolestivou smrtí," odříkal jako vždy Brumbál a teď nastal čas, kdy Minerva otevřela svůj svitem pergamenu, na kterém byla napsaná jména všech nových studentů.

,,Hannah Abottová!"

***

Zítra je vysvědčení 😖😖😂😂 to hrozně uteklo 😭😭😭

Budu moc ráda za každý názor 💖💞💖

☕ Sharie

Bạn đang đọc truyện trên: Truyen2U.Pro