58.-Sirius Black byl v hradě

Màu nền
Font chữ
Font size
Chiều cao dòng

Pohled Sky

,,Co se to děje?" nechápala jsem, když jsem spatřila tu frontu před Nebelvírskou věží.

,,Buclatá dáma zmizela!" vypískla Ginny, mladší sestra dvojčat.

,,To je dobře, stejně otřesně zpívala," odfrkl si Ron, ale jeho kamarádka ho okřikla.

,,To není sranda, Rone," pověděla mu a k bráně, kde vždy hlídala Buclatá dáma se hrnul Percy.

,,Ustupte! Já jsem Primus!" křičel na všechny Percy a k bráně přiběhl Brumbál s Filchem.

,,Sežeňte duchy, Argusi," nařídil mu Brumbál. ,,Ať najdou Buclatou dámu."

,,Duchy nepotřebujeme," vydechl Filch a ukázal na jeden z obrazů.

Brumbál k němu přistoupil a starostlivě se na něj podíval. ,,Kdo vám to udělal, drahá dámo?"

,,Oči má jako ďábel a duši stejnou jako jeho jméno. A ona. Vlasy má jako uhel a drzost více než jakákoliv žena. Jsou to oni, pane řediteli. Byli na hradě, Jamesová a Black!" zaječela hystericky Buclatá dáma a všichni začali vymýšlet teorie o tom, jak se jim to povedlo.

,,Všichni studenti půjdou do Velké síně, kde dnes přespíte!"

•••

Už celá škola ležela ve spacácích, ale já nemohla usnout. Zvedla jsem se a šla jsem směrem ke dveřím.

Potřebovala jsem na chvíli na vzduch a tak jsem opustila hrad. Venku pršelo  takže jsem zůstala pod přístřeškem.

Vydechla jsem a (zase) zapřemýšlela jsem na tím, kdo je moje máma a můj táta.

Zjistila jsem, že Leone a Pandora, ty dvě ženy, co jsem viděla z těch vzpomínek údajně chodili do ročníku společně s Jamesem Potterem, Siriusem Blackem a zároveň i Scarlett Jamesovou.

Napadla mě teorie. Co když moje matka je třeba Mary McDonaldová nebo i Marlene McKinnonová nebo nějaká takováhle dívka.

Scarlett jí zabila, i tak mého tátu a pokračovala s tím tak, že zabila Jamese Pottera a další lidi.

Možná se pokusila zabít i mě, ale to se jí díky bohu nepovedlo a proto po mě jde teď společně se svým milovaným spoluvrahem Siriusem Blackem.

Skvělá vyhlídka na smrt.

,,Co tady děláš?" ozvalo se za mnou a já se zbrkle otočila.

Za mnou stál ten profesor, co mě učil OPČM. Jmenoval se Lupin. Snažila jsem se vymyslet, co za výmluvu si vymyslím.

,,Ehm.. já no," vypadlo ze mně a určitě jsem byla červenější než vařený humr. ,,Potřebovala jsem na vzduch, pane profesore."

,,Na vzduch, říkáte?" zopakovala po mě nedůvěřivě a já pokrčila rameny. ,,A jste slečna...?"

,,Oliverová," doplnila jsem jeho větu a on chápavě přikývl.

,,A ty se chceš zabít, Oliverová?" zajímalo ho a zdůraznil mé příjmení. Já lehce pozvedla obočí a on se též decentně ušklíbl. ,,By mě zajímalo, p o kom si zdědila svůj špatný smysl pro humor," zamumlal si pro sebe, ale to neznamenalo, že jsem to neslyšela.

,,To byl vtip?" ujišťovala jsem se. ,,Bez urážky."

,,Tak jinak, Skyo-"

,,Skyler," opravila jsem ho a on jen bez zájmu mávl rukou.

,,Ty se asi chceš zabít, že se bez dohledu jdeš projít asi půl hodinu po tom, co se v tvém kufru prohrával někdo, na koho je na každém rohu vystaven zatykač," založil si ruce na prsou a já si povzdechla, ale potom jsem si něco uvědomila.

,,Počkat! Jak vy můžete vědět, že zrovna v mém kufru-"

,,Našli jsme zablácené ťápoty od ženské boty, které vedly k tvému kufru, který byl rozházený," vysvětlil mi a já naprázdno polkla.

,,Takže jsem už teď mrtvá," zaklela jsem a on se pousmál.

,,Jestli tě to uklidní, Black jde pro změnu po Potterovi."

***

Remus mi v týhle kapitole přijde tomu pedofilní, ale to je jedno 😂😂

Jak se vám líbí tahle kapitola? 😯💖 začínám psát Fénixův řád, cožpřivádí k tomu, že na konci Ohnivého poháru na Vás čeká překvapení😂💖

☕Sharie

Bạn đang đọc truyện trên: Truyen2U.Pro