59.-Romantické Vánoce, kde se řeší problémy

Màu nền
Font chữ
Font size
Chiều cao dòng

Pohled Sky

Celý ten podzim utekl jako voda a zase tu byly Vánoce. Ty ten čtvrt roku se toho moc nestalo.

Kromě toho, že jsem se snažila a zároveň musela vyhýbat Fredovi. Prostě jsem už s ním nemohla mluvit jako s kamarádem.

Byl Štědrý den. Fred, George a ostatní kluci zase přetékali dobrou náladou a nadšením z toho, že jdou Vánoce.

Naskakovala mi husí kůže pokaždé, když jsem si vzpomněla, že se mi Scarlett Jamesová prohrabovala v podprsenkách.

Seběhla jsem po schodech do společenské místnosti. Nacházel se tam jenom Fred. Sakra. Zapaloval tam krb. Chtěla jsem se vrátit, abych se mu vyhnula, ale dříve než jsem to stačila udělat, on se obrátil.

,,Ahoj," pozdravil mě překvapeně. Nevěděla jsem, co říct a on na tok byl pravděpodobně podobně, tak jsem mu pozdrav vrátila.

,,Ahoj," na asi setinu vteřiny jsem se usmála a on mi stejně málo oplatil.

,,Tobě je zima?" vypadlo z něj po chvíli a já s přivřenými víčky zakroutila hlavou.

,,Proč?" nechápala jsem a on se zvedl z koberce, na kterém ještě před chvílí seděl.

,,No, vypadáš jako bys viděla ducha a neusmíváš se," odpověděl mi sklesle a přitom mi studoval moje zorničky.

,,Asi si uvědomuji, že každou chvíli se ve dveřích může objevit šílený Black nebo Jamesová a já můžu být mrtvá," povzdechla jsem si a on mě objal.

,,Něco ti povím, Isabelle, Skyler, Sky, Oliverová nebo kdo vlastně jsi," ještě pevněji mě stiskl. ,,Kdybys ses měla bát smrti a takhle se omezovat, nemohla bys vyjít ani na ulici. A kromě toho, ty jsi v Bradavicích. Je tady Brumbál a celá banda učitelů a tví přátelé... a já."

Byla jsem pořád v pevném sevření jeho objetí, ale mnou proběhl mráz, takže jsem se maličko málo, aby to nepoznal.

Pokud on není můj kamarád, tak kdo je?

,,Já nejsem tvoje kamarádka?" zúžila jsem podezřívavě oči a on mě pustil.

,,Chtěl jsem ti to říct už dávno, ale říkám ti to teď. Já tě-"

,,Veselé Vánoce, Skyler Charlotte Oliverová!" vykřikl Georgeův hlas a já z Fredova výrazu poznala, že mu právě jeho bratr překazil jeho hlubokou myšlenku.

,,No nazdar, bratříčku," odsekl mu otráveně Fred a hned ta Georgem se vynořil Josh s Leem.

,,Pojďte si rozbalit dárky!" pobídl nás všechny Lee a z pokojů seběhly i holky. Kromě Clar, Rose a Lex to byly holky jako Angelina Johnsonová a Katie Bellová.

Já dostala nějaké drobnosti od spousta z nich, samozřejmě i svetr od Molly Weasleyové a poté i nějaký dopis s pečetí Havraspáru.

Když jsem ten dopis otevřela, nestačila jsem se divit.

Drahá Bell,

brzy se spolu setkáme. To Ti slibuju!

Veselé Vánoce!

-M

Polkla jsem, protože mi došlo, že tohle nebude dopis od mé adoptivní mamky, Charlotte.

,,Tady je něco pro tebe, Lás.. Lex," opravil se rychle Lee směrem k Alexis a všichni se na ně hbitě otočili, aby je propalovali nechápavými a tázavými pohledy.

,,Lásko?" dokončil za něj George s úsměvem na tváři.

,,Vy dva jste spolu?" vypískla Clarisse nadšeně a já radostně zatleskala.


,,To je úžasné, Alexis Annabeth Graceová!" přidala jsem se k nim a blondýnka se začervenala.

Lee jí chytl za ruku a líbl na spánky. Nikdy jsem sice neočekávala, že by se dohromady dala zrovna Alexis a Lee, ale slušelo jim to spolu.

***

Kdo shipuje Leexis?😂😂❤❤ Nebojte, Frella bude.. možná 😂💖

Co si jinak o téhle kapitole myslíte?💖💞💖 Budu moc ráda za každý názor 💟💖💟

☕Sharie

Bạn đang đọc truyện trên: Truyen2U.Pro