96.-Maya Scarlett Jamesová

Màu nền
Font chữ
Font size
Chiều cao dòng

Pohled Scarlett

,,Tys vařil?" pozvedla jsem obočí, když jsem si protřela oči, abych se ujistila, že to není jen sen. Ale nebyl. Sirius držel v ruce podnos, na kterém ležel hrnek s kafem a lívancemi.

,,Jak se máte vy dvě?" uculil se od ucha k uchu a pohladil moje bříško přes pyžamové tričko.

,,Můžu to vůbec sníst?" otázala jsem se na oko nedůvěřivě a zkoumala jsem lívance ze všech stran. ,,Abych se ještě neotrávila."

,,Ha ha ha," nahrál svůj smích a já vybuchla smíchy.

,,Už ví tvoje uprchlá teta, že její praneteř bude pojmenovaná po ní?" změnil raději téma a já zakroutila hlavou. Z těžka jsem se posadila a natáhla jsem se po své hůlce.

,,Accio papír!" vyslovila jsem to kouzlo, díky kterému papír, jenž ležel na psacím stole ke mně přílétl. ,,Accio propiska!"

,,Napíšu jí teď," rozhodla jsem se a on odložil podnos s jídlem na noční stolek.

Usrkávala jsem ze svého šálku, do kterého mi Sirius udělal kafe a přemýšlela jsem, co jí do toho dopisu napíšu.

Drahá May,

jak se vůbec ve Francii máš? Jak to vychází s Nicholasem? se mám výborně, protože čekám malou holčičku s Siriusem Blackem. Pokud se to k tobě ještě nedostalo, Sirius a jsme nevinní, protože se z mrtých vrátil James, což spoustu věcí dost zjednodušilo.

Vypověl v nás prospěch, čímž nás očistil. Kromě toho se tu děje něco zvláštního, protože Belle vybrali do Turnaje tří kouzelníků, kde by být správně neměla. jsem v devátém měsíci a se Siriusem jsme vybrali jméno. Bude to Maya Scarlett Jamesová.

Doufám, že se co nejdříve uvidíme naživu, z očí do očí.

S láskou,

Scarlett

Jakmile jsem dopsala poslední t v mém jméně, popadla jsem se za břicho, které mě šíleně rozbolelo.

Přesně takhle jsem se cítila, když jsem rodila Belle. Tenkrát mě do nemocnice dostal.. vzpomněla jsem si na to. Byl to Sirius! Znovu jsem si uvědomila, co všechno pro mě dělá a dělal.

Zasyčela jsem bolestí a do ložnice přiběhl vyděšený Sirius. ,,Pane bože! Co mám dělat?!" křičel na všechny strany a já převrátila očima.

,,Běž se třeba opalovat," odsekla jsem a on se mě pokusil vzít do náruče. Trochu ho asi překvapila moje váha, protože začal funět.

,,Kolik, že to vážíš?" nemohl si odpustit a já zaklela. Přemístil nás do nemocnice ke sv. Mungovi, kde jsem už jednou rodila.

Splašeně hledal oddělení, kde se rodí děti a když to konečně našel, vtrhl do dveří, na kterých byl pověšen nápis: Porodní sál

,,Moje přítelkyně rodí, mohli byste, prosím.." nenacházel slova, ke mně přišel nějaký doktor a pár sestřiček.

,,Vy jste otec toho dítěte?" pozvedla obočí jedna z těch bíle oděných dam a Sirius hrdě přikývl. ,,Tak to hodně štěstí, chudáčku."

Sirius tomu asi nevěnoval moc pozornosti, a ta samá žena ho odvedla na chodbu. Sirius do sálu, kde jsem rodila viděl proskleným oknem, které se nacházelo na úrovni hlavy. Vytáhl hůlku a vyčaroval patrona, který nesl vzkaz pro mou sestru, Sophie.

,,Teď zhluboka dýchejte, paní.." nevěděl mé jméno a já ho rychle doplnila.

,,..slečna," opravila jsem ho, i když se mi na čele blyštil pot. ,,Jamesová."

Poslechla jsem toho moulu a začala jsem zhluboka dýchat. Snášela jsem tu příšernou bolest. Z očí mi vytryskly slzy a cítila jsem jako těch patnáct let zpátky. Prostě jsem řvala, nadávala, ale i přesto to bylo méně bolestivé než když jsem rodila Belle.

Otočila jsem hlavu a zahlédla ta oknem soucitný hlas Siriuse, vedle kterého stála Sophie s úsměvem na tváři. Najednou se mi ale příšerně ulevilo a na místo mého křiku jsem uslyšela křik malého miminka.

Bylo celé od krve, ale na mé tváři se objevil užaslý výraz. Po pár minutách jsem si mohla svojí holčičku pochovat. Na sál přiběhl Sirius a uřícená Sophie.

,,Jak jí budete říkat?" zeptal se a nějakým zápisníkem na základě kterého potom vystaví Rodný list.

,,Maya Scarlett Jamesová," odpověděl mu Sirius, kterému jsem malou Mayu podala.

,,Jméno matky," obrátil se na mě a já se nadechla.

,,Scarlett Isabelle Jamesová," vypověděla jsem a on si to zapsal.

,,Jméno otce," vyptával se dál.

,,Sirius Black."

***

Kdo miluje Mayu?💖 Jinak díky moc za všechny ohlasy💖💖💖💖

☕Sharie

Bạn đang đọc truyện trên: Truyen2U.Pro